Kto powiedział, że ciąża to cudowny okres w życiu kobiety? Pokażcie mi go!

Ach, ten błogosławiony stan! Nosisz w sobie życie, czujesz jak pod sercem bije ci nowe serduszko, jest cudownie. Okładki czasopism pokazują ci uśmiechnięte przyszłe mamy, raczące się zdrowym jedzeniem, zadowolone na zakupach i śmiejące się radośnie do własnego odbicia w lustrze. I wszyscy powtarzają ci, że jest wspaniale, jest doskonale. A czego nikt ci nie powiedział? Być może tego, co napisała nam Mrs Didi. I paru innych rzeczy...

ciążaciąża ciąża

Ktoś, kto powiedział, że ciąża to najcudowniejszy okres w życiu kobiety - albo nie był w ciąży, albo woli przemilczeć pewne sprawy. Ja nie przeczę, że jest to niesamowite uczucie nosić w sobie nowe życie. Ja nie przeczę, że jest to niezwykły czas pełen wzruszeń, emocji i nowych doznań. Jest to też jednak czas, w którym wszystko nam rośnie, a dzień dzieli się pomiędzy wizyty w toalecie, jedzenie i wszystko, co z nim związane oraz zastanawianie się: co to ja miałam ?

Dzień dzieli się pomiędzy wizyty w toalecie, jedzenie i wszystko, co z nim związane oraz zastanawianie się: co to ja miałam ?

Zacznijmy od wizyt w toalecie. Mnie na szczęście ominęło przesiadywanie w porannych objęciach muszli klozetowej, ale wizyty co pół godziny też są uciążliwe, szczególnie, jak człek gdzieś polezie. Kupuję marcheweczkę i wybieram jabłuszka, a tu nagle ucisk taki, że aż łzy lecą. No ale cóż - może lepiej nie łazić nigdzie?

I to jedzenie! Zapomnij kochana, że zjesz garstkę czereśni. Pół kilo to minimum! I pół dnia spędzasz na jedzeniu, myśleniu o jedzeniu, szykowaniu jedzenia i sprzątaniu po jedzeniu. Jeśli nie masz służby, albo równie usłużnego chłopa pod bokiem lepiej uzbrój się w cierpliwość!

Na biust przygotuj nie stanik, a raczej namiot harcerski.

Zapomnij też o swoich ulubionych jeansach i staniku z koronek. Już od pierwszych dni rosną ci biodra (nawet jeśli niespecjalnie przybierasz na wadze), a na biust przygotuj raczej namiot harcerski. I co to ja jeszcze miałam napisać ? Jak się już skupię i sobie przypomnę to napiszę, ale na razie jestem na akcji pomidorówka z kluskami i kawałek arbuza wielkości Titanica

Pozdrawiam - Ciężarówka mrs_didi

Więcej o: