"14-latka aktywna seksualnie nie dziwi nikogo, ale 30-letnią dziewicę wytyka się palcami" [LIST]

Wybrzydzające księżniczki - tak zdaniem Czytelniczki, niektórzy mówią o kobietach, którym niespieszno do inicjacji. Dorzuca też prowokacyjną tezę, że w dzisiejszym świecie jest niewypowiedziany, ale odczuwalny przymus prowadzenia bujnego życie erotycznego. Zgadzacie się z tym?

Jak śmiesz nie marzyć o harcach z księciem w alkowie?! (fot. Pexels.com CC0)Jak śmiesz nie marzyć o harcach z księciem w alkowie?! (fot. Pexels.com CC0) Jak śmiesz nie marzyć o harcach z księciem w alkowie?! (fot. Pexels.com CC0) Jak śmiesz nie marzyć o harcach z księciem w alkowie?! (fot. Pexels.com CC0)

- Ty to jesteś jakaś wyłączona - skomentował, powoli wydmuchując białe kłęby dymu papierosowego. Domówka, jakich wiele w studenckim życiu dziewczyny. Wiadomo, piwko, papierosik i tradycyjne ploty w kuchni - Stara dupa, a jeszcze dziewica . I o dziwo to zdanie, wypowiedziane wśród promilowego szału zapadło mi trwale w pamięci stale przygryzając: "a może jest z tobą coś nie tak?". Przecież studia już prawie skończone, twoja bliźniaczka za cztery miesiące ma termin porodu, a poczciwa babunia już dawno przestała pytać o kawalerów.

Czy jestem wybrzydzającą księżniczką?

Staram się racjonalizować, że przecież są czternastolatki o bujnym życiu erotycznym, ale powinno się znaleźć zadbane trzydziestolatki, które jeszcze pierwszego razu ze sobą nie miały. I choć aktywna seksualnie czternastolatka już nikogo nie dziwi, to wspomniana wyżej trzydziestolatka powoli staje się dobrym motywem do anegdotki o wybrzydzających księżniczkach. Odnoszę wrażenie, że teraz seks stał się czymś "must have" dla kobiety. Na pytanie o nastrój, słyszysz odpowiedź: "Zajebisty! Kamil to mnie dziś wziął w takie obroty, że ledwo stoję!", w telewizji zachwycają się płonącym konarem, a w każdej gazecie idealne panie domu opowiadają o korzyściach masturbacji.

Bardziej interesuje mnie przepis na biszkopt niż wyuzdane pozycje seksualne.

A co jeżeli ktoś tego nie czuje? Porno nie wzbudza miłych ucisków w dole brzucha, masturbacja sprawia tyle radości jak bawienie się martwą meduzą, a podczas jakichkolwiek prób zbliżenia się do kogoś w głowie krąży o wiele ciekawszy przepis na biszkopt? Czy musi to wzbudzać tak wielkie zdziwienie? Seks, czy jego brak powinien być wolnym wyborem każdej kobiety . Chcesz - to bierz. Jeżeli masz szczęście posiadać swoją drugą połówkę, lub zadowalać się przygodnie wyrwanymi krągłymi tyłeczkami nowo poznanych mężczyzn i sprawia ci to przyjemność, to na zdrowie. Lecz nie rób wielkich oczu i wskazuj palcem: "o! Kolejna cnotka-niewydymka! Nie wybrzydzaj tak, bo nikt cię nigdy nie przerucha!" .

Nie przekroczyłam jeszcze magicznej granicy trzydziestu lat, cycki nie oklapły i nadal lubię jeździć na biwaki, więc nie czuje się pretendentką do miana starej panny. A coraz częściej słyszę to określenie. Czy tak jak kiedyś był społeczny przymus, by kobieta w dniu ślubu nadal była dziewicą, tak teraz jest on związany z rozwiązłością?

A

Zobacz wideo

[Od Redakcji: Autorom nadesłanych do redakcji i opublikowanych przez nas listów rewanżujemy się drobnym upominkiem. Tym razem jest to książka "Poza sezonem" Jorna Liera Horsta . Życzymy miłej lektury.]

Foch poleca!Foch poleca! Foch poleca! Foch poleca!

Więcej o: