Jak okazywać miłość? Stosuj te 3 metody a Twoje życie emocjonalne będzie bogatsze

Wikipedia podaje, że Miłość, to uczucie, typ relacji międzyludzkich, zachowań i postaw. Często jest inspiracją dla dzieł literackich lub malarstwa. Stanowi ważny aspekt psychologii, filozofii.

Miłość jest wtedy, gdy wiemy, że w drugiej osobie jest nasze schronienie, gdy chcemy całym sobą żyć dla drugiej osoby. Od lat uczymy się ją okazywać i wyrażać swoim bliskim w najpiękniejszy sposób. Stosuj te 3 metody a Twoje życie emocjonalne będzie bogatsze i szczęśliwsze.

1. Dbajcie nawzajem o siebie i relację

W obecnych czasach jesteśmy zabiegani i mało czasu spędzamy razem. Idźcie do kina, czy na spacer. Coraz częściej zamiast poznawać się na randkach, siedzimy wpatrzeni w ekran smartfona. Nasza uwaga i zainteresowanie drugą osobą skróciła się. Chcemy w jednym momencie robić kilka rzeczy na raz. Zamiast surfować po internecie, czy przeglądać profile na social mediach, schowajcie telefony i spędźcie ten czas razem.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

2. Obdarowujcie się upominkami/ prezentami

Zaskoczcie raz na jakiś czas partnera miłym upominkiem. Podarujcie ulubioną książkę, świecę zapachową, która wprowadzi nastrój do Waszego mieszkania, a może kosmetyk. Zestaw włosomaniaczki od OnlyBio będzie praktycznym upominkiem, który rozpocznie świadomą pielęgnację! Opiera się ona na dostarczaniu pasmom trzech grup składników: protein, emolientów i humektantów. Ich ilość należy dopasować do indywidualnych potrzeb, preferencji czy oczekiwań, co oznacza nie tylko dobór odpowiednich produktów, ale i ustalenie rutyny pielęgnacyjnej (dziennej - np. z wykorzystaniem metody OMO, a także w kilkudniowej). W ten sposób można osiągnąć równowagę PEH - nie bez przyczyny w ostatnim czasie świat oszalał na punkcie tzw. włosingu! Odżywki dopasowane do porowatości włosów PEH: proteinowa, humektantowa, emolientowa, odpowiedni szampon np. nawilżający Hair in Balance o wibrującym zapachu słodkiego kiwi zadba o Twój znakomity nastrój czy zestaw do olejowania - maska i olej, dzięki którym Twoje włosy nabiorą blasku, na pewno ucieszą nie tylko w Walentynki.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

3. Fizyczna bliskość

Świeżo zakochani często okazują sobie bliskość, dotykają się, przytulają. Z czasem przyzwyczajamy się do swojej obecności i zapominamy o tych małych gestach. Przed wyjściem do pracy dajcie sobie buziaka na miły dzień, podczas spacerów trzymajcie się za ręce, głaskajcie, niech te czułości będą obecne z Wami przez cały czas. Potrzebujemy ich, aby pielęgnować uczucie miłości.

Materiał promocyjnyMateriał promocyjny 

Materiał promocyjny PR marki OnlyBio.