Zdemaskuj zmęczenie - Silver Essential Mask Eisenberg Paris

Zmęczenie i stres widocznie wpływają na kondycję naszej skóry. Staje się ona poszarzała, podrażniona, stoponiowo uwidaczniają się pory, traci blask i energię, na jej wygląd wpływ mają też czynniki zewnętrzne, jak np. zanieczyszczenia. Silver Essential Mask Eisenberg Paris jest antidotum - w kilka chwil przywraca zdrowy, ukojony wygląf, działa przeciwzapalnie, nawilża i oczyszcza. Idealna na twarz i okolice oczu.

Nasza skóra na co dzień musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami. Intensywny styl życia i zanieczyszczone środowisko sprawiają, że na koniec dnia może być po prostu… zmęczona. Jej kondycja niczym lustro pokazuje nasze samopoczucie. Po codziennym wielogodzinnym maratonie zasługuje na seans relaksacyjny. Wyselekcjonowane składniki aktywne zamknięte w żelowo-kremowej konsystencji SILVER ESSENTIAL MASK są jak gest przywracający równowagę i młody wygląd.

SILVER ESSENTIAL MASK HOMME

Ta wielofunkcyjna żelowo-kremowa maska do twarzy, w jednym kroku zwalcza oznaki zmęczenia i stresu. Koktajl aktywnych składników oferuje skuteczne korzyści detoksykacyjne i ultraliftingowe. Srebro o właściwościach antybakteryjnych i przeciwzapalnych regeneruje i łagodzi. Kaolin oczyszcza i przywraca równowagę. Ekstrakt z nasion Moringi zwalcza zanieczyszczenia. Biotechnologiczny czynnik tensorowy liftinguje. Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy zwiększa nawilżenie. Od pierwszego zastosowania skóra jest nawilżona, gładsza i bardziej jędrna. Oznaki zmęczenia i zmarszczki są radykalnie zredukowane.                    

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Formuła TRIO-MOLECULAR® regeneruje, wzmacnia i dotlenia.

Srebro działa przeciwzapalnie; chroni i łagodzi.

Biotechnologiczny czynnik tensorowy przynosi natychmiastowe działanie liftingujące; pobudza długoterminową syntezę kolagenu.

Ekstrakt z nasion moringi działa przeciw zanieczyszczeniom zewnętrznym.

Kaolin wykazuje działanie oczyszczające.

Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej dostarcza intensywnego nawilżenia.

DZIAŁANIE POTWIERDZONE BADANIAMI:

- 100% mężczyzn zauważyło jego detoksykujące działanie.* 

- 100% mężczyzn stwierdziło, że poprawia jędrność skóry już po 5 minutach.*

- 97% mężczyzn stwierdziło, że zmniejsza oznaki zmęczenia twarzy i okolic oczu.*

- 97% mężczyzn stwierdziło, że poprawia nawilżenie po 5 minutach, 100% po 14 dniach.*

- 93% mężczyzn stwierdziło, że widocznie redukuje zmarszczki na czole i wokół oczu.*

- +19% nawilżenia już po pierwszym użyciu.**

*Wyniki testu satysfakcji przeprowadzone wśród 30 mężczyzn po 14 dniach stosowania. 

** Test kliniczny wśród 30 mężczyznach po 5 minutach stosowania.

Sposób użycia: 

Nałóż na oczyszczoną skórę twarzy, okolice oczu i szyję. Aby uzyskać ekspresowe wzmocnienie, pozostaw na 5 minut. W przypadku bardzo zmęczonej skóry stosuj codziennie przez 1 miesiąc pozostawiając maskę na 5 minut. Spłucz dokładnie letnią wodą.

Produkty EISENBERG Paris dostępne są w perfumeriach SEPHORA oraz sephora.pl oraz www.eisenberg.com.