SUPERGOOP! Marka oferująca produkty do ochrony przeciwsłonecznej przybywa do Europy i będzie dostępna w Sephora

Marka produktów do pielęgnacji skóry z filtrami przeciwsłonecznymi przybywa do Europy, oferując skuteczne formuły, które pomagają chronić skórę przed promieniowaniem UV. Każdego. Dnia. Bez wyjątku.

Supergoop! - lifestylowa marka kosmetyczna, której oferta koncentruje się na ochronie przeciwsłonecznej – została założona w 2005 roku przez Holly Thaggard. W wyniku 15 lat tworzenia innowacyjnych produktów i formuł zapewniających uczucie komfortu na skórze, dzięki którym stosowanie filtrów słonecznych na co dzień stało się przyjemnością - marka Supergoop! zyskała renomę eksperta w dziedzinie SPF.

Holly Thaggard jest matką i byłą nauczycielką. Jej fascynację filtrami SPF zapoczątkowała druzgocząca diagnoza raka skóry u jej bliskiej 29-letniej przyjaciółki. Dowiedziała się wtedy, że jest to jeden z najczęściej występujących typów nowotworu a ryzyko jego wystąpienia można zmniejszyć stosując filtry przeciwsłoneczne. Większość oznak starzenia się skóry jest spowodowana negatywnym wpływem promieniowania słonecznego. Dlatego Holly postanowiła zmienić sposób, w jaki postrzegamy filtry SPF i stworzyć produkty do pielęgnacji skóry z innowacyjnymi formułami SPF o skrupulatnie wyselekcjonowanych składnikach. Dowodem na to jest bestseller - Unseen Sunscreen - produkt do codziennej pielęgnacji skóry o w 100% niewidocznej, lekkiej formule, który można stosować jako bazę pod makijaż lub sam - dla uzyskania naturalnego rezultatu udoskonalonej skóry, za sprawą efektu "blur".

Jestem super podekscytowana premierą naszych przełomowych, zapewniających uczucie komfortu filtrów SPF, która odbędzie się na wiosnę w 16 krajach europejskich - w ramach „Next Big Thing" Sephora. Nieco ponad 15 lat temu zostałam zainspirowana do stworzenia nowej kategorii produktów pielęgnacji przeciwsłonecznej o szerokim spektrum ochrony przed promieniowaniem UV, która zapewniła nam renomę ekspertów w dziedzinie filtrów SPF. Nie mogę się doczekać, żeby podzielić się z Wami naszymi recepturami!

- Holly Thaggard, założycielka marki Supergoop!

Supergoop! umożliwia  każdemu odkrycie i wybór filtra SPF, który pokocha. Formuły zapewniające uczucie komfortu są skuteczne i przetestowane dermatologicznie; do wyboru są opcje i rozwiązania dostosowane do każdego typu skóry i stylu życia. Największy sekret piękna od Supergoop! - stosuj filtry SPF każdego dnia. 

  • UNSEEN SUNSCREEN SPF 30 - CLEAR GEL SUNSCREEN PRIMER SPF30 - transparentna baza pod makijaż z filtrem SPF30
  • GLOWSCREEN SPF 30 - HYDRATING SUNSCREEN PRIMER – nawilżająca baza z filtrem SPF30
  • SHEERSCREEN SPF 30 - 100% MINERAL SUNSCREEN PRIMER – mineralna baza pod makijaż z filtrem SPF30
  • (RE)SETTING 100% MINERAL POWDER SPF 30 – puder mineralny z filtrem SPF 30
  • MATTESCREEN SPF 30 - 100% MINERAL SUNSCREEN PRIMER – mineralna baza pod makijaż z filtrem SPF 30
  • GLOW STICK SPF 50 – filtr SPF 50 w sztyfcie

Supergoop! - marka założona przez Holly Thaggard - na pierwszym miejscu stawia ochronę przeciwsłoneczną - czyniąc ją priorytetem dla każdego z nas. Każdego. Dnia. Bez wyjątku. Od dnia premiery Supergoop! w 2005 roku, misją marki jest obalanie mitów konsumenckich na temat filtrów przeciwsłonecznych - w tym również przekonania, że są to produkty sezonowe. Holly Thaggard przeanalizowała produkty  z kategorii ochrony przeciwsłonecznej i odkryła główny powód, dla którego nie stosujemy filtrów SPF - uczucie dyskomfortu na skórze. Postanowiła zatem zmienić sposób, w jaki są one postrzegane. Dzięki opracowywanym przez Supergoop! innowacyjnym formułom kosmetyków, które są przyjemne w użyciu - stosowanie filtrów przeciwsłonecznych Sephora stało się rytuałem pielęgnacyjnym dostępnym dla każdego.