Ten upominek na Dzień Mamy to hit z TikToka

Nie masz pomysłu na upominek na Dzień Mamy? Nie martw się, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które w ostatnich tygodniach podbija Tik Tok. Jeżeli widzieliście odwrócony sposób na mycie włosów Reverse Hair Washing, ale nie wiedzieliście czy to fake czy prawda? Odpowiadamy!

Metoda Reverse Hair Washing to międzynarodowy hit pielęgnacji włosów, polegający na odwróceniu logiki i użyciu tylko dwóch kosmetyków do pielęgnacji włosów-OM. Najpierw nakładamy na włosy odżywkę a następnie szamponem myjemy skórę głowy.

Dlaczego tak? Zapytaliśmy o to ambasadora marki OnlyBio, Dejv Architekt Fryzur- Zaczynając mycie od odżywki, zabezpieczamy włosy w trakcie mycia. W momencie mycia skóry na włosach znajduje się odżywka, która tworzy barierę, nie pozwalając przeniknąć szamponowi na włosy.  Czy różni się od klasycznego OMO? Przy włosach delikatnych dwukrotne nałożenie odżywki, szczególnie emolientu na koniec może obciążyć włosy podatne na strączkowanie, a metoda RHW dedykowana jest właśnie takim włosom.

Do metody Reverse Hair Washing polecamy:

  • Szampon delikatny (22,99 zł/400 ml) - idealny do codziennego mycia włosów bez ich przesuszania i uszkadzania. Proteiny odbiją włosy od nasady, a zielona herbata pobudzi włosy do wzrostu.
  • Szampon mocny (22,99 zł/400 ml) - dla osób, które oczekują od szamponu mocnego oczyszczenia, bez ich uszkadzania. Ziemia okrzemkowa poradzi sobie z przetłuszczającym się skalpem, a lilia wodna doda sprężystości i blasku.

materiał promocyjny

  • Odżywka proteinowa bogata (22,99 zł/200 ml) - bogata formuła proteinowa ma silne działanie naprawcze.
  • Odżywka humektantowa bogata (22,99 zł/200 ml) –dodatek aloesu i alg zatrzyma nawilżenie we włosie i doda im blasku.
  • Odżywka w mgiełce (22,99 zł/200 ml) – jej lekka, emolientowo-silikonowa formuła nie obciąży włosów, ale domknie łuskę i optymalnie je wygładzi. 

materiał promocyjny

Jeśli ciekawią Was efekty mycia metodą Reverse Hair Washing, stwórzcie swój zestaw i podarujcie mamie z okazji Dnia Mamy. Będzie to trafiony i praktyczny upominek, którego efektem będą piękne i lśniące włosy. A zabieg dostarczy włosom komplet niezbędnych im składników odżywczych bez obciążania i "przyklapu". Pasma pozostają miękkie i pełne objętości!

Produkty z serii Reverse Hair Washing OnlyBio są dostępne w drogeriach Rossmann w całej Polsce i na  www.onlybio.life

Materiał promocyjny PR dla marki OnlyBio.