A Blonde Story - Davines celebruje różnorodność blondów

Kampania A Blonde Story to pretekst do podkreślenia przez Davines różnorodności blondów. W tym celu włoska marka prezentuje nowe odcienie do usług w salonie fryzjerskim, serum do pielęgnacji domowej i nowe techniki koloryzacji dla stylistów.

Zdecydowaną większość klientek salonów fryzjerskich stanowią blondynki. Nic w tym dziwnego – jasne odcienie w naturalny sposób rozświetlają i zmiękczają rysy twarzy, zapewniając młodszy wygląd. Uwzględniając te potrzeby, Tom Connell, dyrektor artystyczny Davines, stworzył kolekcję A Blonde Story. Jej akcja rozgrywa się w skąpanych w słońcu włoskich ogrodach. To spotkanie różnych osobowości, z innych szerokości geograficznych, celebrujące piękno rozmaitych efektów uzyskiwanych na włosach blond.

W salonach fryzjerskich współpracujących z marką można skorzystać z koloryzacji z wykorzystaniem 3 zupełnie nowych odcieni z linii VIEW. To system do niezobowiązującej, półtrwałej koloryzacji ton w ton, bazującej na naturalnych poliglicerolach, które dbają o strukturę włosa. Tom Connell zaproponował także nowe techniki wprowadzania światła do fryzury poprzez wybór różnych odsłon blondu z palety kolorów. 

  • Draped Blonde - Szyty na miarę miękki balayage z ciemniejszą nasadą. ?A wszystko za sprawą „drapowanych kucyków".? 
  • Crescent Blonde - Globalny blond wzbogacony o świeżą i niezobowiązującą usługę tonowania wokół sekcji półksiężycowych. 
  • A Single Tone - Piękne, płynne, stopniowe przenikanie blondu od ciemnego po jasny na całych włosach, ponieważ nie każdy blond musi być platynowy.? 
  • Blended Blonde - Uniwersalny look do różnych typów siwych włosów, w zależności od tego, czy klientka ma potrzebę ich eksponowania czy ukrycia. ? 

Jako dopełnienie usługi w salonie Davines proponuje dodatkowy zabieg wzmacniająco-nabłyszczający z wykorzystaniem nowego serum Heart of Glass Instant Bonding Glow. Produkt zapewnia natychmiastowe wzmocnienie dzięki mieszance Biacidic Bond Complex, dodaje włosom miękkości i dodatkowego połysku za sprawą innowacyjnego aminokoncentratu o?właściwościach rozświetlających, a dodatkowo utrzymuje trwałość intensywności koloru, bez obciążenia. Efekty pielęgnacji w salonie można podtrzymać w domu.

Davines Heart of Glass Instant Bonding Glow: Wzmacniające serum do włosów blond, Pojemność: 300 ml, Cena: 195 zł, Dostępność: salony fryzjerskie Davines