Elementy prezentują letnią kolekcję na figurze Sophie Alice

Marka Elementy prezentuje najnowszą sesję zdjęciową swojej kolekcji wiosenno - letniej. Elementy pragnące wyjść poza konwencje panujące w branży modowej, sukcesywnie powiększają swoją rozmiarówkę. Marka ponownie postawiła na współpracę z modelką o krągłych kształtach, Sophie Alice. Fotografem odpowiedzialnym za ujęcia jest słynący z zamiłowania do kolorów, Maciej Nowak.

Sophie Alice zachwyca w różnorodnych produktach z letniej kolekcji marki. Jej stylizacje to między innymi zwiewne sukienki, które dodają jej lekkości i podkreślają piękną figurę. W lnianym garniturze Sophie emanuje pewnością siebie i minimalistycznym stylem. Natomiast w szortach i bermudach prezentuje letnią swobodę i komfort.  

Propozycja marki na sezon wiosna/lato 2023 to mieszanka bliskiego Elementom minimalizmu i odważnego skandynawskiego stylu, z odrobiną szaleństwa, czyli połączenia idealnie wpisującego się w aktualne trendy. Kolekcja skupia się na komforcie, stylu i prostych krojach. Produkty zostały stworzone z naturalnych materiałów, takich jak wiskoza, len, organiczny lyocell i bawełna, zapewniających wygodę i przewiewność w ciepłe, letnie dni. 

Letni charakter wybrzmiewa również w kolorystyce najnowszej sesji. Jest ona jasna i subtelna, harmonizująca z ciepłym słonecznym oświetleniem. Delikatne dodatki i akcenty cytrusowe w tle, takie jak leżące na ziemi owoce, podkreślają wakacyjny nastrój i nawiązują do sielskiego klimatu letniego ogrodu. Całość tworzy harmonijną kompozycję pełną radości i luzu.