Odmień wygląd suchej skóry z linią HydrateMe

Jej odświeżające, lekkie i nawilżające formuły przyniosą uczucie ukojenia nawet najbardziej spragnionej cerze. W skład kolekcji wchodzi pięć idealnie uzupełniających się produktów.

HYDRATEME ŻELOWY KREM NAWILŻAJĄCY 48H Z 0,7% WODY KOMÓRKOWEJ Z CARPOBROTUS EDULIS to przypominający konsystencją pudding krem, który pomaga łagodzić oraz nawilżać skórę dzięki składnikom pochodzenia roślinnego, jak oczar wirginijski i pozyskiwany w zrównoważonym procesie aloes, które dają uczucie jedwabistej miękkości i elastyczny wygląd skóry. Lekka, szybko wchłaniająca się formuła wspomaga uczucie miękkości i odświeżenia. Długotrwałe nawilżanie dzięki zawartości wody komórkowej z Carpobrotus Edulis pomaga skórze utrzymać zdrowo wyglądający blask do 48 godzin.

Żel, który zamienia się w piankę

HYDRATEME ŻEL DO MYCIA TWARZY zmienia się w delikatną piankę, która pomaga chronić skórę i usuwać z jej powierzchni makijaż i zanieczyszczenia. Oczar wirginijski zawarty w tej formule wspomaga nawilżenie i ukojenie skóry, nadając jej uczucie komfortu i zapobiegając uczuciu ściągnięcia.

Odmień wygląd twojej skóry

HYDRATEME ŻELOWE SERUM Z WODĄ KOMÓRKOWĄ CARPOBROTUS EDULIS rozprowadza się chłodną, cienką warstwą na skórze, a jego celem jest natychmiastowe nawilżenie przesuszonej cery. Opatentowana woda komórkowa z Carpobrotus Edulis pomaga utrzymać niezbędne nawilżenie i zdrowy wygląd skóry. Aloes pozyskiwany w zrównoważonym procesie pomaga koić cerę, nadając jej uczucie nawilżenia. Oczar wirginijski pomaga odświeżać i ożywiać wygląd skóry.

HYDRATEME KREM NAWILŻAJĄCY NA NOC Z KWASEM HIALURONOWYM pomaga nadać uczucie nawilżenia cery do 24 godzin. Wegańska formuła wspomaga funkcje ochronne zdrowej skóry poprzez nawilżanie, a jednocześnie przyczynia się do zmniejszenia widoczności drobnych i głębszych zmarszczek. Mieszanka trójpeptydowa działa w połączeniu z kwasem hialuronowym, nadając skórze uczucie elastyczności i jędrności, a przy konsekwentnym stosowaniu produkt wspomaga jej sprężysty wygląd.

HYDRATEME ŻEL POD OCZY Z WODĄ KOMÓRKOWĄ CARPOBROTUS EDULIS wspomaga odżywianie i intensywne nawilżanie skóry dzięki zawartości wody komórkowej z Carpobrotus Edulis. Użyte w tej formule pigmenty o perłowym kolorze przyczyniają się do rozjaśniania wyglądu cieni pod oczami.