Pięć kroków idealnej pielęgnacji z DermResults

Czy chcesz udoskonalić swój plan pielęgnacji? Poznaj Pięcioetapowy plan pielęgnacji z DermResults marki Arbonne.

Pięcioetapowy plan pielęgnacji z DermResults zawiera Wygładzający i nadający blask płyn do mycia twarzy, Tonik nadający blask, Rozświetlające skoncentrowane serum, Krem nadający blask z witaminą C oraz Rozświetlający krem pod oczy DermResults. Te produkty o innowacyjnych formułach zawierających składniki, takie jak witamina C i niacyna, spełniają wszystkie najważniejsze zadania — pomagają oczyszczać, tonizować, pielęgnować i nawilżać skórę — a przy tym zwalczają wczesne oznaki starzenia się skóry i nadają jej wygląd pełen blasku, tak pożądany przez wszystkich.

Zdrowy wygląd skóry to taka, która jest pełna blasku, a kolekcja Arbonne DermResults została klinicznie przetestowana, przebadana i opracowana, aby wspomagać blask skóry! Bardzo często niekorzystne czynniki środowiskowe, takie jak zanieczyszczenia, promienie UV oraz niebieskie światło mogą zmatowić skórę i uszkodzić ją, co prowadzi do pojawienia się oznak starzenia. Linia DermResults zawiera skuteczne składniki, które działają synergicznie, aby zwalczać niekorzystne czynniki środowiskowe, aby wspomagać zdrowszy, bardziej rozjaśniony wygląd skóry w każdym wieku.

KROK 1: DermResults Wygładzający i nadający blask płyn do mycia twarzy

Ten luksusowy płyn do mycia twarzy zmienia się w piankę, która delikatnie zmywa z powierzchni skóry codzienne zanieczyszczenia bez jej przesuszania. Dzięki zawartości witaminy C, wyciągowi z komórek macierzystych pomarańczy i innych składników roślinnych ten płyn do mycia wspomaga bardziej promienny, wyrównany i pełen blasku wygląd cery.

KROK 2: DermResults Tonik nadający blask

Nawilżający, bezalkoholowy tonik, który pomaga koić skórę, pozostawiając uczucie komfortu, odświeżenia i nadając cerze rozświetlony wygląd. Formuła zawiera niacynę, która nawilża skórę, wspomagając jej barierę nawilżenia oraz poprawiając wygląd i wyrównując koloryt cery. Użyj go po zastosowaniu Wygładzającego i nadającego blask płynu do mycia twarzy DermResults, aby przygotować skórę na optymalne wykorzystanie składników zawartych w produktach z kolekcji DermResults.

KROK 3: DermResults Rozświetlające skoncentrowane serum

Zawiera tylko dziewięć składników, w tym 15% stabilizowanej witaminy C, 2% bakuchiolu oraz 1% kwasu ferulowego. To serum zwalcza oznaki starzenia, poprawiając wygląd i kolor skóry oraz wspomagając jej elastyczność i jędrność przy konsekwentnym stosowaniu, a także zmniejszając widoczność drobnych i głębszych zmarszczek i przebarwień.

KROK 4: DermResults Krem nadający blask z witaminą C

Krem o bogatej, luksusowej konsystencji wspomaga kolagen poprzez nawilżenie, pomagając skórze odzyskać piękny i młodzieńczy blask. Tercet składników: stabilizowana witamina C, niacyna oraz octan witaminy E pomagają nawilżać skórę, sprawiając, że staje się bardziej gładka, promienna i rozświetlona.

KROK 5: DermResults Rozświetlający krem pod oczy

Wypoczęty wygląd skóry wokół oczu jest na wyciągnięcie ręki. Ten delikatny krem pod oczy wspomaga promienny i wypoczęty wygląd, sprawiając, że zmęczona skóra wokół oczu staje się bardziej odświeżona i ożywiona dzięki nawilżaniu. Stabilizowana witamina C i niacyna przyczyniają się do rozjaśnienia wyglądu cery, a octan witaminy E pomaga nawilżać skórę, wspomagając przy tym jej blask.