Mistrzowskie rozświetlenie. Poznaj kolekcję kosmetyków BrightenUp

Problem przebarwień skóry dotyczy niemalże każdej z nas. Nasza skóra narażona jest na wiele czynników, które im sprzyjają: słońce, solarium, wiek, wahania hormonalne, choroby skórne. Jak im zapobiec? Z pomocą przychodzą kosmetyki od Arbonne z kolekcji BrightenUp!

3 kluczowe składniki Arbonne BrightenUp

Swoją skuteczność kosmetyki Arbonnne BrightenUp zawdzięczają trzem składnikom: niacynie, kwasowi hialuronowemu oraz brunatnicom. Ten doskonały tercet bardzo dobrze nawilża cerę, wspomaga tworzenie bariery wilgoci skóry oraz zmniejsza widoczność drobnych i głębszych zmarszczek. Cera dzięki nim jest rozświetlona i ma wyrównany koloryt.

W skład zestawu produktów Arbonne BrightenUp wchodzi 5 kosmetyków, które razem tworzą kompletny, całodobowy plan pielęgnacji cery.

Krok 1. Rozświetlający płyn do mycia twarzy

Produkt w kontakcie ze skórą zmienia się z kremu w gęstą pianę i delikatnie usuwa makijaż, sebum i zanieczyszczenia, nie pozbawiając skóry jej naturalnego nawilżenia. Nadaje skórze uczucie świeżości i przygotowuje ją na przyjęcie kolejnych produktów.

Krok 2. Rozświetlające serum z kwasem hialuronowym

Ten wysoce skoncentrowany kosmetyk pomaga poprawiać wygląd przebarwień skóry. Stosując go dwa razy dziennie, wspomoże zwalczyć nierównomierny kolor skóry oraz nadaje jej świetlisty wygląd.

Krok 3. Rozświetlający krem pod oczy z niacyną

Kosmetyk zapewnia doskonałe nawilżenie delikatnej skórze w okolicach oczu, działa rozświetlająco oraz pomaga zmniejszyć widoczność przebarwień, opuchlizny i cieni pod oczami.

Krok 4. Rozświetlający krem z mineralnym filtrem SPF 15

Krem ochroni skórę przed działaniem promieni UVA/UVB oraz nadaje jej promienny i odświeżony wygląd.

Krok 5. Rozświetlający krem na noc z brunatnicami

Brunatnice pomagają zmiękczać i wygładzać skórę w dotyku, zapewniając jej optymalne nawilżenie i zmniejszając widoczność zmarszczek podczas snu.

Oprócz kosmetyków wymienionych wyżej w linii BrightenUp znalazły się 2 kosmetyki specjalne, które dodatkowo wesprą w walce z przebarwieniami.

  • Peeling z pestkami moreli – do stosowania, gdy skóra będzie wymagała złuszczenia.
  • Rozświetlający tonik z niacyną – oczyści skórę oraz nada jej uczucie miękkości.