SodaStream proponuje nowy sposób na orzeźwienie - Lipton Ice Tea z bąbelkami

Czy to możliwe, że mrożona herbata z bąbelkami orzeźwia jeszcze skuteczniej? Do przekonania się na własnym języku zachęca SodaStream i prezentuje dwa nowe syropy Lipton Ice Tea Lemon i Lipton Ice Tea Green.

SodaStream dwa lata temu rozpoczęła na polskim rynku bąbelkową rewolucję. Cel marki był jeden – zmiana sposobu przygotowywania i picia wody, i napojów gazowanych. A zmiana ta była bardzo prosta i obiecująca. Zamiast kupowania, dźwigania, a następnie wyrzucania plastikowych butelek jednorazowego użytku producent zaproponował saturatory i gamę syropów. Za pomocą urządzenia do gazowania wody, każdy może błyskawicznie przygotować wodę z bąbelkami ze zwykłej wody kranowej, a dzięki syropom przygotować ulubione napoje, m.in. Pepsi, Pepsi Max, Mirindę, 7UP, a także kilka smaków lemoniad, w wersji klasycznej i bezcukrowej.

 

Pomysł spotkał się ze świetnym przyjęciem. Wiele osób odkryło zalety rozwiązania proponowanego przez SodaStream, dlatego marka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów wprowadza dwa nowe smaki syropów Lipton Ice Tea Lemon i Lipton Ice Tea Green. Tym razem rewolucja dotyczy nie tylko eliminowania jednorazowego plastiku. SodaStream zachęca tych, którzy potrzebują odmiany do spróbowania Ice Tea z bąbelkami. To coś zupełnie nowego. Ale producent na tym nie poprzestaje. Podczas eventu inaugurującego wprowadzenie do sprzedaży syropów Lipton zaprezentowano wiele pomysłów na moctaile na bazie wody gazowanej i syropów Lipton Ice Tea.

Materiał promocyjny

- Woda gazowana za pomocą naszych saturatorów i syropy Lipton Ice Tea to bardzo satysfakcjonujące połączenie, ale może być również dopiero początkiem zabawy. – opowiada Katarzyna Konwińska, Marketing Manager w SodaStream Poland - Zachęcamy do samodzielnego gazowania, miksowania i smakowania, do pobudzania własnej wyobraźni i ciekawości. Dlaczego nie dodać do mrożonej herbaty ulubionych owoców albo ziół, możemy stworzyć wersję doskonałą na poranne pobudzenie, ale i na przyjemny wieczór spędzony w gronie znajomych. Możliwości są nieograniczone! – przekonuje.

Bez wątpienia jest to propozycja, której warto przyjrzeć się bliżej zwłaszcza w upalne dni. Mrożona herbata słynie ze swoich właściwości termoregulacyjnych, a połączenie jej z bąbelkami tylko wzmacnia ten efekt. Warto spróbować gazowanej wersji sprawdzonego napoju.

Materiał promocyjny

Materiał promocyjny PR marki SodaStream Poland.