Sposób na wrażliwą i zaczerwienioną cerę z kolekcją SuperCalm Arbonne

Produkty do pielęgnacji skóry w kolekcji Super Calm marki Arbonne zostały opracowane przy zastosowaniu składników roślinnych, zawierające lizat probiotyczny oraz pozyskiwane w zrównoważonym procesie wyciągi z kłosowca meksykańskiego i trawy tygrysiej. Formuły pomagają zmniejszać uczucie napięcia, wrażliwość i reakcje skóry poprzez kojące nawilżenie, wspomagając zrównoważyć wygląd i uczucie komfortu skóry.

Wypróbuj zintegrowane podejście do pielęgnacji skóry i umysłu. Zestaw obejmuje trzy produkty z kolekcji SuperCalm, które zawierają składniki wspomagające łagodzenie skóry poprzez nawilżanie: Wegańskie mleczko oczyszczające, Serum kojące skórę z wyciągiem z trawy tygrysiej i Krem kojąco-nawilżający z wyciągiem z trawy tygrysiej, a także InnerCalm z ashwagandhą i szafranem, który jest suplementem diety w proszku.

SuperCalm Wegańskie mleczko oczyszczające z kłosowcem

Uspokój swoją skórę za pomocą tego niepieniącego się płynu oczyszczającego o mlecznej konsystencji. Mleczko zawiera mieszankę wyciągów z kłosowca, który wspomaga barierę nawilżenia skóry. Pozostawia na skórze kojące uczucie ochrony, ukojenia i nawilżenia. Produkt hipoalergiczny, przetestowany dermatologicznie i odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, w tym wrażliwej.

SuperCalm Serum kojące skórę z wyciągiem z trawy tygrysiej

Czy Twoja skóra odczuwa stres? Prawdopodobnie tak. Dlatego potrzebuje tego delikatnego, kojącego, wegańskiego, nawilżającego serum. Formuła zawiera składniki roślinne, które wspomagają barierę nawilżenia skóry, a także wyciąg z trawy tygrysiej, który pomaga ukoić i poprawić jej komfort. Produkt wspomaga proces odnowy naskórka poprzez delikatne złuszczanie, oferując jednocześnie dodatkowe nawilżenie. Produkt hipoalergiczny, testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów.

SuperCalm Krem kojąco-nawilżający z wyciągiem z trawy tygrysiej

Natychmiastowe uczucie ukojenia. Lekka, delikatna formuła kremu wspomagająca barierę ochronną skóry o łagodzącym działaniu pomaga nawilżyć cerę i nadać jej blask. Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w tym wrażliwej, wegański Krem kojąco-nawilżający do twarzy zawiera wyciąg z trawy tygrysiej, który koi skórę i wspomaga jej wygląd. Produkt hipoalergiczny, testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów.

InnerCalm z ashwagandhą i szafranem

Uwolnij się od uczucia stresu. Ten wegański suplement diety InnerCalm powstał dzięki połączeniu dwóch kluczowych składników pozyskanych ze zrównoważonych źródeł: ashwagandhy (witania ospała, silny adaptogen) oraz szafranu. Rozpuść tylko pół miarki w wybranym napoju. Pokochasz ten wegański suplement diety za jego pyszny smak brzoskwini i zielonej herbaty – i za to, jak wycisza Twój umysł. Nie zawiera sztucznych barwników, aromatów i substancji słodzących; bez syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy, nabiału i soi. Opracowany bez użycia glutenu.