Nowe kule do kąpieli pełne poezji

Dwie nowe kule do kąpieli Lush, to połączenie pięknych zapachów, kolorów i poezji. W każdej z nich znajdują się fragmenty polskiej poezji wydrukowane na papierze bananowym.

Kule powstały we współpracy z The Poetry Pharmacy, niewielkim sklepem, w którym "aptekarz" - poeta przepisuje poezję na wszelkie emocje. Z myślą o wszystkich, którzy lubią kule do kąpieli Lush, fragmenty wierszy są w języku polskim.

Wild Remedy 

Ta zielona kula swoim zapachem przenosi prosto do lasu. Nuty jodły połączonej z aksamitką ukoją zmysły i pomogą się zrelaksować. Woda zmienia kolor na zielony, jeszcze bardziej przywołując atmosferę przebywania na łonie natury. 

Slow Down 

Bergamotka połączona z neroli i olejkiem z liści drzewa pomarańczowego to zapach, w którym kąpiel będzie niezwykle relaksująca, a zarazem orzeźwiająca. Niebieski kolor wraz z kojącym zapachem pomogą się wyciszyć i odprężyć.  

Dwie nowe bomby do kąpieli Lush są wyjątkowym uzupełnieniem kolekcji, ponieważ poza przyjemnością relaksowania się w wannie dają również możliwość poznania poezji, która może skłonić do refleksji i przemyśleń.  

Materiał promocyjny PR marki LUSH