Stylowy powrót do szkoły z SHEIN #Back2School. Ceny już od 6 zł

Już niebawem we wszystkich szkołach rozbrzmią dzwonki obwieszczające rozpoczęcie roku szkolnego. Oprócz nowych podręczników i zeszytów warto również zadbać o artykuły szkolne, które ułatwią i umilą naukę. Już teraz trwa specjalna promocja na shein.com oferująca gadżety szkolne już od 6 zł. Oferta dostępna jest w ramach kampanii #Back2School.

Zapomnij o nudnych zakupach i szkolnych gadżetach, które mają wszyscy. Skorzystaj z wyjątkowych promocji przygotowanych przez SHEIN w trwającej od 24 lipca do 24 sierpnia kampanii #Back2School. W ofercie znajdują się akcesoria szkolne, takie jak wieloprzegrodowe piórniki w różnych kolorach i motywach, specjalne torby na artykuły szkolne pozwalające pomieścić nie tylko długopisy czy ołówki, ale także kalkulator i zeszyt oraz kreatywne bidony oraz pudełka na lunch, które umilą przerwy szkolne. 

Szkoła to miejsce, gdzie nie tylko zdobywamy wiedzę i rozwijamy swoje umiejętności, ale również przestrzeń do wyrażania siebie oraz podkreślania swojej indywidualności, również poprzez modę. Dlatego kampania #Back2School obejmuje także odzież. Promocja obowiązuje na ubraniach, które pozwolą nam stworzyć outfity w 4 różnych stylach: eleganckim, retro, rockowym i sportowym. Idealnie wpiszą się w różnorodność gustów i preferencji uczniów.  

Sportowy styl trafi w gusta każdego, kto lubi swobodne, casualowe propozycje inspirowane amerykańskim luzem charakterystycznym dla tamtejszych szkolnych korytarzy. Ubrania z tej linii doskonale sprawdzą się na codzienne lekcje i spotkania z przyjaciółmi po zajęciach. Retro na co dzień to klasyczne elementy mody retro jak dresy, bluzy i t-shirty z dużymi napisami czy kurtki bomberki, które wracają do łask, nadając niepowtarzalny charakter szkolnym stylizacjom. Elegancki, czyli ponadczasowe propozycje - między innymi czarne, proste spódnice, białe koszule i marynarki w stonowanych kolorach i klasycznych krojach. To propozycja dla uczniów lubiących klasykę. Rockowy to wyraziste i odważne ubrania dla tych, którzy kochają wyrażać swoją kreatywność i osobowość poprzez modę, nie boją się mocnych kolorów, printów i fasonów. 

Wszystkie te style mogą być dowolnie łączone i tworzyć wyjątkowe kombinacje, które pozwolą uczniom wyrazić własne „ja" na szkolnym korytarzu. Produkty objęte promocją dostępne są tutaj: https://pl.shein.com/campaigns/firstdayvibes

Materiał promocyjny PR marki SHEIN.