Fitness, bieganie, joga i pilates: nowe treningi w aplikacji sportowej Oysho

Nadchodzi najnowsza wersja aplikacji Oysho Training w zaktualizowanej formie i z nowymi formatami treningów.

Od momentu premiery bezpłatna aplikacja do fitnessu, jogi, pilatesu i biegania stale ewoluowała, aby oferować szeroką gamę ćwiczeń i kompletny plan treningowy. Najnowsza wersja Oysho Training zawiera jeszcze więcej rodzajów ćwiczeń, które pozwolą zintensyfikować trening:

• Gym Train: nowa sekcja zawierająca krótkie i dynamiczne filmy szkoleniowe z ćwiczeniami na siłowni, którym towarzyszą wyjaśnienia techniczne, wskazówki i informacje na temat korzystania z maszyn.

• Tabata: treningi oparte na metodzie Tabata, która charakteryzuje się interwałami o dużej intensywności, gdzie muzyka odgrywa zasadniczą rolę w synchronizacji rytmu i kontroli intensywności treningu.

• Zajęcia z trenerami prowadzone na różnych poziomach zaawansowania: nowe zajęcia Fitness i Cardio Dance dostosowują się do wszystkich użytkowników.

MATERIAŁ PROMOCYJNY PUBLIC RELATIONSMATERIAŁ PROMOCYJNY PUBLIC RELATIONS MATERIAŁ PROMOCYJNY PUBLIC RELATIONS

W każdej sesji bierze udział maksymalnie trzech trenerów. Każdy z nich specjalizuje się w innym poziomie: podstawowym, średnio zaawansowanym lub zaawansowanym. W ten sposób każdy użytkownik będzie mógł dołączyć do zajęć i ćwiczyć zgodnie ze swoimi umiejętnościami, niezależnie od poziomu.

Aplikacja jest dostępna w 4 językach (hiszpańskim, angielskim, włoskim i francuskim) i jest dostępna w ponad 20 krajach: Hiszpania, Włochy, Portugalia, Francja, Niemcy, Turcja, Meksyk, USA, Wielka Brytania, Szwajcaria, Polska, Grecja, Holandia, Szwecja, Dania, Belgia, Austria, Węgry, Chorwacja, Rumunia, Czechy i Bułgaria.

Materiał PR marki Oysho