ESTÉE LAUDER PRZEDSTAWIA NOWOŚĆ! ADVANCED NIGHT REPAIR RESCUE SOLUTION

Obdarzona potężnymi właściwościami łagodzącymi zaczerwienienia i nadwrażliwość formuła naprawcza z naszym autorskim enzymem z tripeptydem-32 i bifidobakterią 15%

Estée Lauder przedstawia NOWOŚĆ! Advanced Night Repair Rescue Solution, Twojego największego sprzymierzeńca w łagodzeniu stanu podrażnionej, skłonnej do zaczerwienień lub nadwrażliwej skóry. Formuła Advanced Night Repair dla cery wrażliwej może wykazać się udowodnioną skutecznością w zwalczaniu zaczerwienień o 48% już po pierwszym zastosowaniu, a po zaledwie 4 godzinach1 wzmacnia natomiast barierę ochronną skóry.

Nasycona przeciwutleniaczami i substancjami nawilżającymi formuła jest płynna, szybko się wchłania i idealnie nadaje się dla wrażliwej skóry. Ogranicza ogólny poziom zaczerwienienia oraz blizn potrądzikowych oraz, jak dowodzą badania, łagodzi stan podrażnienia wywołany stresorami zewnętrznymi takimi jak peelingi kwasowe. Efekt? Ukojona, nawilżona i sprężysta skóra, jaśniejsza i bardziej promienna.

GŁÓWNE SKŁADNIKI:  

  • Enzym 15% Bifidus Ferment (enzym z bifidobaterii w 25%-owym stężeniu): Ten obdarzony potężnym działaniem biokatywny składnik - pozyskiwany z drożdży enzym - osłabia reaktywność skóry działając na nią przeciwpodrażniająco. Wzmacnia barierę ochronną skóry zabezpieczając ją przed czynnikami podrażniającymi. 
  • Ekstrakt z drożdży: Pomaga ograniczyć aktywację mechanizmów podrażnieniowych, które mogą prowadzić do widocznego zaczerwienienia skóry, kojąc ją i łagodząc jej stan.  
  • Tripeptyd-32: Nasz autorski, chroniony patentem składnik wspomaga naturalny okołodobowy rytm dziennej ochrony i nocnej naprawy skóry, dzięki czemu ogranicza problem podrażnienia skóry prowadzący do widocznego zaczerwienienia i pojawiania się przedwczesnych oznak starzenia.   

WIELOTOROWE PODEJŚCIE DO PROBLEMU PODRAŻNIONEJ SKÓRY 

Naukowcy z laboratoriów Estée Lauder nieustannie poszukują innowacyjnych rozwiązań problemu podrażnionej i zaczerwienionej skóry. Dzięki wysokiemu stężeniu enzymu Bifidus Ferment oraz skutecznym substancjom o właściwościach kojących nowa formuła ANR Rescue Solution zwalcza najważniejsze źródła podrażnienia: 

Znacząco ograniczając zaczerwienienia 

Jeśli problem podrażnionej lub widocznie zaczerwienionej skóry zostanie pozostawiony bez rozwiązania, może się pogłębić i w konsekwencji prowadzić do powstawania przedwczesnych oznak starzenia się skóry. ANR Rescue Solution błyskawicznie zwalcza widoczne oznaki zaczerwienienia redukując je aż o 48% już po pierwszym zastosowaniu produktu.1 Wzbogacona o enzym Bifidus Ferment i ekstrakt z drożdży w mgnieniu oka kojąca skórę formuła znacząco ogranicza widoczne zaczerwienienia. 

Zapobiegając zaczerwienieniom w przyszłości  

Wzmacniając naturalną barierę ochronną skóry ANR Rescue Solution z enzymem 15% Bifidus Ferment pomaga skórze bronić się przed podrażnieniem wywołanym stresorami środowiskowymi. Stosowana regularnie formuła sprawia, że cera wygląda i staje się odporniejsza i mniej skłonna do reakcji.  

Zwalczanie skutków peelingu 

ANR Rescue Solution zostało przetestowane na konsumentkach, które właśnie zostały poddane peelingowi kwasem glikolowym 50% - zabiegowi dermatologicznemu, który często skutkuje podrażnieniem i zaczerwienieniem skóry. Rescue Solution pomogło zredukować widoczne zaczerwienienia po zabiegu o 81% skuteczniej niż w próbie kontrolnej po zaledwie godzinie —sprawiając, że skóra badanych kobiet stała się mniej zaczerwieniona i ukojona. 

LEKKA PŁYNNA KONSYSTENCJA 

Płynna konsystencja pozostawia po sobie po nałożeniu efekt świeżości i lekkości, idealnie sprawdzając się w przypadku delikatnej, wrażliwej skóry. Szybko się wchłania i przeznaczona jest do stosowania rano i wieczorem pod serum Advanced Night Repair lub inne serum. 

CIEKAWOSTKI I FAKTY 

Produkt odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej. 

Dla wszystkich rodzajów skóry, karnacji i grup wiekowych. Przetestowana na przedstawicielkach wszystkich grup etnicznych i odcieniach skóry. 

Formuła beztłuszczowa. Wolna od zapachów syntetycznych. Nie zawiera wysychającego alkoholu, parabenów, ftalanów, siarczynów, siarczanów, parafiny ani składników pochodzenia zwierzęcego. 

Formuła przetestowana dermatologicznie. Nie wywołuje trądziku. Nie zatyka porów. Nie powoduje powstawania zaskórników. 

STOSOWANIE: Stosuj produkt rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry i lotionie/toniku, przed nałożeniem serum, najlepiej z serii Advanced Night Repair. Sugerowana cena detaliczna: 389 zł 

Materiał Promocyjny Public Relations ESTÉE LAUDER