BANDI wspiera kobiety w samobadaniu piersi

Firma BANDI Cosmetics po raz kolejny wspiera kobiety w badaniu piersi i aktywnie przyłącza się do kampanii społecznej Dotykam=Wygrywam, której celem jest promocja zdrowia piersi poprzez ich regularną samokontrolę.

Rak piersi w Polsce jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym u kobiet.

Stanowi około 25% wszystkich zachorowań na nowotwory rozpoznawane wśród kobiet.

W 2020 roku chorobę tą zdiagnozowano u 24 644 kobiet, z czego aż 8 805 zmarło. Przyczyną tych zgonów jest w dużym stopniu zbyt późne wykrycie zmań nowotworowych. Choroba zdiagnozowana we wczesnym etapie jest niemal w 100 proc. wyleczalna. Im wcześniejsze stadium nowotworu tym większa szansa na jego wyleczenie. Dlatego tak ważne jest samobadanie biustu.

Akcja Dotykam=Wygrywam, organizowana przez firmę Panache zachęca Polki, by pokochały własne piersi i dbały o ich zdrowie, począwszy już od okresu dojrzewania. Kampania wspiera Fundację Wsparcie na Starcie w budowaniu wśród kobietach zdrowych nawyków i pozytywnego nastawienia do własnego ciała i piersi. Bierze w niej udział wiele osób dobrej woli i znanych kobiet m.in. aktorki Daria Widawska i Elżbieta Romanowska, wokalistka Natalia Przybysz, dziennikarka Dorota Gardias.

materiał promocyjny

 W tym roku BANDI przyłącza się do akcji z biustokremem ułatwiającym masaż i samokontrolę piersi. Cały dochód ze sprzedaży kremu zasila konto Fundacji Wsparcie na Starcie.

BANDI BIUSTOkrem z CICA

Krem ujędrniający do codziennej pielęgnacji biustu, szyi i dekoltu. Poprawia sprężystość, elastyczność, wygładzenie oraz nawilżenie skóry, pozostawiając ją

odżywioną i jedwabiście gładką w dotyku. Połączenie ujędrniającego ekstraktu

z Centella Asiatica (CICA), nawilżającej trehalozy oraz regenerującej witaminy E i oleju

makadamia, przeciwdziała przesuszeniu, przedwczesnej utracie jędrności i starzeniu

się skóry. Specjalistyczna formuła ułatwia wykonanie samobadania piersi.

Efekty stosowania kremu:

· pielęgnuje skórę oraz ułatwia regularne samobadanie* piersi

· pomaga zachować jędrność, sprężystość oraz elastyczność skóry szyi, dekoltu i piersi

· nawilża, wygładza, poprawia koloryt skóry, przywracając młodszy wygląd

· przeciwdziała przesuszeniu skóry

materiał promocyjny

 Specjalistyczna formuła kremu ułatwia wykonanie krótkiego masażu w celu samobadania piersi, które jest jedną z najskuteczniejszych metod profilaktyki raka piersi.

 Składniki aktywne: CICA, olej macadamia, trehaloza, witamina. E

Cena – 29 zł

Środki pozyskane ze sprzedaży kremu zasilą konto fundacji „Wsparcie na Starcie" budującej zdrowe nawyki dbania o piersi wśród nastolatek.

* SAMOBADANIE PIERSI

Wykonuj przed lustrem raz w miesiącu, tego samego dnia cyklu (najlepiej między 6. a 9. dniem cyklu). Krem rozprowadź na dekolcie oraz piersiach, następnie lewą rękę połóż z tyłu głowy, a prawą na lewej piersi. Zataczaj drobne kręgi na przestrzeni od obojczyka do piersi oraz na niej, starając się nie ominąć żadnego miejsca. Pamiętaj o pachach. Ściśnij brodawkę.

www.bandi.pl www.dotykamwygrywam.pl/

Materiał promocyjny PR marki Bandi.