"Siwe włosy pojawiają się nie wiadomo skąd", "Farbowanie to cztery godziny wyjęte z życia". Też masz problem z odrostami? Jest na to sposób

Siwe odrosty to zmora wielu kobiet. Nie zawsze mamy czas na wizytę u fryzjera czy samodzielne farbowanie. Zawsze chcemy natomiast wyglądać perfekcyjnie. Niedawno, w odpowiedzi na potrzebę wielu kobiet, pojawił się nowy produkt na rynku - Magic Retouch od L'Oréal Paris spray do błyskawicznego retuszu siwych włosów. Czy działa? Postanowiłyśmy to sprawdzić.

Siwe odrosty to zmora wielu kobiet. Także Natalii i Hani, które od lat farbują włosy i borykają się z nieestetycznymi odrostami. Siwe włosy pojawiają się nie wiadomo skąd - stwierdza Hania. Przyznaje jej rację Natalia: Pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie.

Testujemy!

Kiedy dziewczyny usłyszały o nowym produkcie marki L'Oréal Paris - Magic Retouch, czyli sprayu do błyskawicznego retuszu siwych włosów, bez wahania zgodziły się go przetestować.

Strasznie się cieszę. Mam długie włosy, pofarbowanie ich to dla mnie cztery godziny wyjęte z życia - przyznała Natalia. Jeżeli okazałoby się, że mogę tylko te włosy schować, to byłoby super! - dodała. Czy była zadowolona z efektu końcowego? Natalia jest zachwycona: Efekt super! Wyglądają jak moje naturalne włosy.

Hania wtóruje: Efekt rewelacyjny. Idealnie pokrywa moje odrosty, dopasowana barwa, podoba mi się. Jedyna wątpliwość, która pojawiła się u Hani, to kwestia, jak długo trzeba czekać po nałożeniu preparatu. Dziewczyny szybko jednak doszły do wniosku, że kosmetyk działa błyskawicznie: Nie brudzi, trzeba chwilę odczekać i jest okej.

Szybkie użycie Magic RetouchSzybkie użycie Magic Retouch materiały partnera

materiał partnera

Kto może używać sprayu?

Nasze redaktorki sprawdziły - sprayu może używać każdy. Występuje w najróżniejszych kolorach - od prawie czarnego do bardzo jasnego blondu. Naprawdę każdy może dobrać sobie własny odcień - podkreśla Natalia. A po chwili dodaje: To jest dobre dla kogoś takiego jak ja, kto ma małe dziecko, w związku z tym mało czasu i taka ekspresowa koloryzacja samych odrostów w momencie, kiedy potrzebujemy gdzieś wyjść, myślę, że to jest superrozwiązanie!

Kiedy używać sprayu?

Ale to nie koniec zalet Magic Retouch od L'Oréal Paris. Spray ma idealną wielkość (pojemność 75 ml), więc zmieści się do niemal każdej damskiej torebki. Możesz więc użyć go nawet w awaryjnej sytuacji - kiedy w pracy wyskoczy ci niespodziewane spotkanie czy chłopak zaprosi na spontaniczną randkę.

Ponadto nałożony na siwe włosy, tak jak przekonuje producent, utrzymuje się do kolejnego mycia głowy. Mimo to martwiłyśmy się, że nie przetrwa stylizacji włosów czy utrwalenia już gotowej fryzury lakierem. Nic bardziej mylnego. Wysycha już kilka sekund po aplikacji i utrzymuje się na włosach. Do tego jest wydajny - starcza aż do 25 aplikacji!

Zalety Magic RetouchZalety Magic Retouch materiał partnera

materiał partnera