Jessica Mercedes ma nową fryzurę. Fanka: Wyglądasz jak wokalistka ABBY!

Jessica Mercedes to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 974 tysięcy osób. Niedawno gwiazda pochwaliła się woją nową fryzurą. Fani są zachwyceni metamorfozą blogerki.

Włosy po lecie są często bardzo odwodnione. Pasma stają się łamliwe, matowe, trudno je rozczesać. Jesień to idealny czas na ich regenerację. W tym czasie warto wzbogacić swoją pielęgnację o produkty, które pomogą nam przywrócić im dobry wygląd i zadbać o ich kondycję. 

Jessica Mercedes i jej nowa fryzura

Oprócz pielęgnacji jesienią warto także zdecydować się na nowe cięcie. Dobra fryzura nie tylko odświeży nasz wygląd, ale także sprawi, że pasma będą wyglądały na grubsze i mocniejsze. Na taki krok zdecydowała się popularna blogerka modowa Jessica Mercedes. Autorką nowej stylizacji blogerki jest Marta Zawiślińska, która odpowiada za fryzury wielu gwiazd (m.in. Julii Wieniawy, Joanny Horodyńskiej, Marty Żmudy Trzebiatowskiej). 

Co ciekawe, Jessica w ostatnich latach nie eksperymentowała raczej ze swoim wizerunkiem. Dlatego zmiana fryzury bardzo zaskoczyła jej obserwatorów. - Jak Wam się podoba nowa Jess? - zapytała na Instagramie swoich fanów. Zobaczcie, jak gwiazda prezentuje się po metamorfozie:

"Wyglądasz jak ta wokalistka ABBY!"

Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Zdaniem niektórych obserwatorów blogerka przypomina teraz wokalistę zespołu ABBA Agnethę Fältskog. Oto niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod postem:

Wyglądasz jak ta wokalistka ABBY!
Super - mega zmiana, a niby tylko grzywka!
WOW, super ciachnięte!

Interesujesz się pielęgnacją włosów? Przeczytaj także nasze inne artykuły: