Aneta Zając zrobiła sobie botoks. Pokazała zdjęcie tuż po

Aneta Zając poddała się ostatnio zabiegowi botoksu na włosy. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Na czym polega taki zabieg? Jakie daje efekty? Odpowiadamy.

Aneta Zając postanowiła zadbać o swoje włosy po wakacjach. Niestety lato nie sprzyja dobrej kondycji pasm, słońce je wysusza, nie mówiąc już o słonej, morskiej wodzie. W tym celu gwiazda udała się do swojej ulubionej fryzjerki i podała zabiegowi botoksu na włosy. Na czym polega? Jakie daje efekty? Wyjaśniamy.

Zobacz wideo Idealny koczek w niecałą minutę? Zobacz, jak ekspresowo zrobić stylową fryzurę

Aneta Zając zrobiła sobie botoks na włosy. Pokazała efekty po

Aneta Zając pochwaliła się na swoim Instagramie efektami botoksu na włosy. Dzięki temu jej pasma są teraz bardziej lśniące, gładkie i miękkie. Zdjęcie aktorki, do którego pozuje razem ze swoją ulubioną fryzjerką, bardzo przypadło do gustu jej fanom. Przy okazji Aneta Zając pokazała nie tylko efekty zastosowania botoksu na włosy, ale również to, że ma duże poczucie humoru i dystans do siebie. Sami zobaczcie.

Botoks na włosy - jakie daje efekty?

Botoks na włosy w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Nie należy jednak mylić z zabiegami medycyny estetycznej, w trakcie których wstrzykuje się tę substancję w różne części ciała. W tym przypadku jest to działanie nieinwazyjne, a kurację wykonacie w wielu salonach fryzjerskich. Jego głównym zadaniem jest odbudowa zniszczonej struktury włosów oraz przywrócenie im zdrowego wyglądu. 

Botoks przywraca włosom zdrowy i piękny wygląd. Dzięki niemu pasma stają się gładkie, lśniące i miękkie. Dodatkowo dużo łatwiej się układają.

Taki zabieg trwa mniej więcej 30-40 minut, a jego cena zwykle waha się od 120 do 200 złotych, w zależności od salonu i miasta. Warto wiedzieć, że koszt takiego botoksu na włosy w dużej mierze zależy od ich długości.