Fryzjer Meghan Markle zdradził, jak zadbać o włosy zimą. To najlepszy sposób na piękny i zdrowy wygląd kosmyków

Co możemy zrobić, aby włosy zachowały piękny i zdrowy wygląd zimą? Fryzjer Meghan Markle w rozmowie z amerykańskim "Vogue" udzielił pewnej wskazówki.

Zima to trudny czas dla naszych włosów. Ich kondycji nie sprzyjają wełniane czapki i kapelusze. Poza tym godzinami poddawane są działaniu suchego powietrza w pomieszczeniach, a potem gwałtownie wystawiane na zimne temperatury. 

Jak zadbać o włosy zimą?

Ge-or-ge Nor-th-wo-od to jeden z fryzjerów odpowiadających za fryzurą i kondycję włosów Meghan Markle. Co ciekawe, to on przygotował jej uczesanie ślubne. Na łamach amerykańskiego "Vogue'a" fryzjer zdradził, jak dbać o włosy zimą, by zachowały piękny i zdrowy wygląd. Chodzi o wyeliminowanie pewnej powszechnej czynności. 

Fryzjer Meghan Markle zdradza trik na piękne włosy zimą

Z obserwacji fryzjera wynika, że w miesiącach zimowych warto zrezygnować z suszarki. Znacznie lepiej będzie, gdy kosmyki będą wysychały samodzielnie. Jak zauważył, klientki, które nie korzystają z suszarek, mają mocniejsze i zdrowsze włosy od tych, które robią to często. 

Ge-or-ge Nor-th-wo-od wspomniał także o tym, jaka fryzura jest najlepsza w przypadku przesuszonych kosmyków. Jego zdanie to niesforne fale. Taka stylizacja może ukryć mankamenty takie jak na przykład przesuszone końce czy rozdwajające się końcówki. 

Interesujesz się pielęgnacją włosów? Poznaj także nasze inne artykuły: