linie papilarne

Więcej o:

linie papilarne

 • Bezpieczny portfel

  iWalleta zbudowali inżynierowie pracujący dla NASA, więc nic dziwnego, że za pomocą technologii Bluetooth połączymy go z telefonem komórkowym. Portfel będzie zawiadamiał w ten sposób o próbach wtargnięcia do swojego wnętrza. www.iwalletusa.com cena: 299 dol. Tekst: CJ Zdjęcia: materiały prasowe

 • Zabezpiecz USB

  Chińska (a jakże by inaczej) firma wymyśliła nakładkę na twoje USB. To klasyczny zamek szyfrowy, który złodziej może i zdekoduje łomem, ale na pewno nie wejdzie w posiadanie twoich bardzo tajnych informacji.

 • Bardzo osobiste słuchawki

  Umożliwia to sprytny system SonoFit - zakładasz na głowę specjalne urządzenie, czekasz 4 min, aby silikon samoczynnie przybrał właściwy kształt, i gotowe. Jesteś posiadaczem jedynych w swoim rodzaju, w pełni funkcjonalnych, nagradzanych (targi CES) słuchawek! www.sculptedeers.com Cena: 200 dol.

 • Kawa papilarna

  Gdy przystawimy palec, maszyna zacznie parzenie kawy w sposób, jaki najbardziej lubimy. Na co dzień odciski palców wciąż przydają się głównie do wykrywania sprawców przestępstw, jednak kawy z tego ekspresu na pewno nie nazwiecie zbrodnią. Choć pewnie są poranki, kiedy gotowi bylibyście za nią zabić.