lodzik

 • 'Kobiety, przestańcie traktować jądra po macoszemu!' - odpowiedź na list mężczyzny
 • Co seks oralny ma wspólnego z partnerstwem w związku? Wszystko!

  Co seks oralny ma wspólnego z partnerstwem w związku? Wszystko!

  Tym razem będzie poważnie - minetka kontra lodzik. Co wiedzie prym w waszych sypialnianych historiach? A może udało się wam wprowadzić równouprawnienie (jakim cudem)? Mam nadzieję, że nie słyszycie żenujących wymówek...

  Linda Lovelace
 • My nie zadajemy pytań, my rozumiemy, że korpo to nie obóz harcerski [GAZETA KORPOLUDKÓW]
 • Laska w służbie ludzkości

  Laska w służbie ludzkości

  Nie będę pisała, jak ją robić. Niech sobie każdy robi jak chce i jak lubi (jeśli lubi). Wolę się zastanowić, dlaczego ją robimy. Do czego (i komu) ona służy?

  Linda Lovelace
 • Życie ssie, a ty? Refleksje o lodziku

  Życie ssie, a ty? Refleksje o lodziku

  Od małego (ha!) wkładają nam do głowy, że nie wolno za dużo do buzi pakować, bo brzydko i nieestetycznie, a już na pewno dziewczynce nie przystoi. Aż przychodzi taki dzień, gdy trzeba dużego do buzi włożyć i zasłużyć tym sobie na wielką wdzięczność, miłość, a nawet... zmywanie. Czas na głębsze przemyślenia o głębokim gardle.

  Linda Lovelace
 • Czego nie lubią mężczyźni w łóżku?

  Czego nie lubią mężczyźni w łóżku?

  Wcale nie chodzi o to, że kobiety nie godzą się na trójkąty i seks w miejscach publicznych. Przekonaj się, co w sypialni jest niemile widziane.

  Ola Długołęcka
 • Seks z przyjacielem - poznaj zasady

  Seks z przyjacielem - poznaj zasady

  Czy seks z przyjacielem jest dobrym pomysłem podaje się stale wątpliwość, jednak niektórym taka forma związku zdaje się odpowiadać. To rozwiązania zwłaszcza dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą się na jakiś czas angażować uczuciowo. Jeśli jesteś jedną z nich warto zapoznać się z zasadami rządzącymi takim układem, by czuć się w nim swobodnie i by w ostatecznym rozrachunku nikt nikogo nie zranił.

  wod
Więcej o:

lodzik