masterchef

 • Wielkie gotowanie Michela Morana w Alei Smaków

  16 listopada br. w sobotę Galerię Mokotów odwiedzi Michel Moran, Ambasador Alei Smaków i wielki pasjonat kulinariów, a przede wszystkim znakomity kucharz znany wszystkim jako juror programu "MasterChef".

  Materiały partnera
 • Gessler: Wkurza mnie ogrom branżowej nienawiści, z którą się stykam [WYWIAD]

  Umówienie się na spotkanie z Magdą Gessler to niełatwa sztuka. Nagrywa ?Kuchenne Rewolucje?, redaguje nową stronę internetową, maluje i koordynuje pracę sieci restauracji... I to dopiero początek listy jej zajęć. Wreszcie udało nam się porozmawiać - o selfcookingu, związku obrazów Kandinsky'ego z rosołem i o tym, co wkurza najsłynniejszą kucharkę w Polsce.

  Martyna Wyrzykowska
 • W kuchni nic mnie nie brzydzi, bo moją pasją jest gotowanie - mówi Ania Starmach, jurorka programu "MasterChef" [WYWIAD]

  Wkrótce wyda książkę z prostymi przepisami, bo uważa, że ludzie nie gotują przede wszystkim z braku czasu, planuje otwarcie francuskiej knajpki - bardziej przytulnej niż wytwornej i nie poddaje się krytyce. Ma 25 lat i doświadczenie w prowadzeniu popularnych programów kulinarnych, ale wierzy, że wciąż ma się czego uczyć. Poznajcie Anię Starmach, jurorkę programu "MasterChef".

  Martyna Wyrzykowska
Więcej o:

masterchef