męskość

 • Michał Pozdał: Narzekacie zamiast pomyśleć: dlaczego wybieram faceta, który jest nie dla mnie?
 • Meninizm: walka z feminizmem czy wielka kpina?

  Meninizm: walka z feminizmem czy wielka kpina?

  Umarł feminizm, niech żyje meninizm! Krwawego przewrotu chcieliby faceci, którzy czują się dyskryminowani przez kobiety. To początek niezłej beki czy poważnego ruchu społecznego?

  Anna Konieczyńska
 • Dlaczego chcemy zmieniać w facetach to, co nas uwiodło?

  Dlaczego chcemy zmieniać w facetach to, co nas uwiodło?

  Cała masa kobiet, nie że wszystkie, ale chyba większość, spędza pół życia na znalezieniu idealnego faceta. I co robimy, jak już go znajdziemy? Prędzej, czy później włącza nam się tryb poprawiaczki.

  Jolinda
 • Na odsiecz chromosomom Y - współczesnym mężczyznom nie jest łatwo

  Na odsiecz chromosomom Y - współczesnym mężczyznom nie jest łatwo

  Kobietom coraz trudniej jest dogodzić. Coraz wyżej zawieszamy poprzeczkę. Dlatego współczuję szczerze współczesnym mężczyznom. Taki neandertalczyk jak przyniósł kawał mięsa mamuta i rozpalił ogień w jaskini to był kimś. Nie martwił się krzywym zębem, o ile w ogóle go miał, nie zastanawiał się czy mu się futro dobrze na brzuchu układa. Po prostu znosił prowiant i robił nowe groty do strzał.

  Biurwa
 • Mężczyzna zaczyna się od metra osiemdziesiąt?

  Mężczyzna zaczyna się od metra osiemdziesiąt?

  Wstąpiłam niedawno w zastępy fanek i fanów wysokich mężczyzn. Nieoficjalnie zawsze nią byłam, ale teraz fanpage "MĘŻCZYZNA ZACZYNA SIĘ OD METRA OSIEMDZIESIĄT" jest moim ulubionym. Jestem jedną z 68 tysięcy miłośniczek dużego rozmiaru. Aby stworzyć pozór poprawności politycznej, szukałam analogicznego fanpage'a - tyle że poświęconego niskim panom. Znalazłam - "Niscy chłopcy są zajebiści". 20 fanów/fanek. Hmm.

  Monika Muraviova
 • Lubimy drani? Nie, po prostu mamy focha na mężczyzn idealnych
 • Paździerzowi chłopcy, czyli gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni?

  Paździerzowi chłopcy, czyli gdzie się podziali prawdziwi mężczyźni?

  Postanowiłam podzielić się z Wami pewnymi obserwacjami, które poczyniłyśmy z red. Sosin. Mamy poważne obawy dotyczące przetrwania męskiego gatunku. To, co ostatnio widujemy woła o pomstę do nieba. Młodzi mężczyźni zamieniają się w płyty paździerzowe, na których to tak bardzo lubią przesiadywać.

  Miss Olgu
Więcej o:

męskość