moda jesień-zima 2012

 • Jesienne trendy: krata

  Jesienne trendy: krata

  Duża, kolorowa krata czy drobniutki wzorek - obie wersje przeżywają swój renesans i są jednym z gorętszych trendów na sezon jesień zima 2012/13. Z pewnością znajdziesz w swojej szafie ubrania w ten deseń. Nie wahaj się odkryć ich na nowo! Szukasz nowości? Ubrania w kratę pojawiają się w kolekcjach Ralpha Laurena, Michaela Korsa, Cynthii Rowley czy Anny Sui.

  Magda Skrzypek
 • Trendy na jesień 2012 - skórzane kurtki

  Trendy na jesień 2012 - skórzane kurtki

  Lato trwa w najlepsze, a światowi projektanci już przedstawili swoje propozycje skórzanych kurtek na jesienne chłody. Znajdziesz wśród nich rockowe i minimalistyczne fasony oraz modele nawiązujące do stylizacji z lat 80-tych.

  Magda Skrzypek
 • Przegląd beżowych płaszczy

  Przegląd beżowych płaszczy

  Beżowy płaszcz to jesienny klasyk - pasuje do wszystkiego, może być zarówno elegancki, jak i praktyczny. Zobacz przegląd jesiennych płaszczy z najnowszych kolekcji światowych projektantów.

  Magda Skrzypek
 • Powrót do epoki baroku - jesienne kurtki 2012

  Powrót do epoki baroku - jesienne kurtki 2012

  Tej jesieni światowi projektanci przenoszą nas na francuski dwór w okresie panowania Ludwika XIV. Wzory i materiały, z których wykonane są kurtki przypominają dworskie szaty i nawiązują do mody epoki baroku.

  Magda Skrzypek
 • Kolory skórzanych kurtek

  Kolory skórzanych kurtek

  Zapoznaj się ze wskazówkami, jaki kolor skórzanej kurtki wybrać i jak łączyć go z innymi ubraniami, by całość wyglądała stylowo i współgrała z typem twojej urody.

  Magda Skrzypek
 • Wzorzyste płaszcze

  Wzorzyste płaszcze

  Jesienny płaszcz nie musi być wcale nudny i smutny. Zamiast jednolitych, szarych, brązowych i czarnych materiałów wybierz kolorystyczny zawrót głowy. Kwiaty, krata, a może hafty? Przedstawiamy płaszcze we wzory od największych światowych projektantów.

  Magda Skrzypek
 • Płaszcze na jesień 2012 - jaki kolor wybrać

  Płaszcze na jesień 2012 - jaki kolor wybrać

  Jesień zaczyna zbliżać się małymi krokami a z nią zakup jesiennego płaszcza. Nie wiesz, jaki kolor wybrać? Zobacz, na jakie kolory zdecydowali się projektanci w swoich kolekcjach na jesień 2012.

  Magda Skrzypek