mój prąd
-
Nawet 58 tys. zł. Tyle może wynieść dofinansowanie do prądu 2023. "Rozszerzamy program"
Niedawno ze względu na wyczerpanie zaplanowanych środków ogłoszono zakończenie czwartej edycji programu "Mój prąd". Okazuje się, że w kwietniu ma ruszyć nabór do kolejnej, piątej odsłony. Dopłaty mają dotyczyć już nie tylko fotowoltaiki i magazynów ciepła. "Rozszerzamy program".
-
Nawet 20,5 tys. zł! Tyle może wynieść dofinansowanie prądu. Kto może je otrzymać?
Dofinansowanie prądu może wynieść nawet 20,5 tysiąca złotych. Stąd też coraz więcej osób decyduje się na założenie w domu paneli fotowoltaicznych czy magazynu energii. Jest to spory wydatek, jednak korzystając z dotacji do fotowoltaiki 2022, można ubiegać się o częściowy zwrot kosztów. Jednym ze sposobów na to jest właśnie program "Mój Prąd 4.0".
-
Dofinansowanie do fotowoltaiki 2022 może mieć dwie formy. Maksymalny zwrot wynosi 53 000 zł
W związku ze wciąż rosnącymi rachunkami za prąd wiele osób szuka rozwiązań, które pomogłaby zmniejszyć rachunki. Okazuje się, że istnieje program o nazwie Mój Prąd, który pomaga w zminimalizowaniu kosztów utrzymania domu.
-
Dopłaty do prądu 2022 to nie tylko dodatek osłonowy. Z innego programu otrzymasz minimum 3 tys. zł.
Koszty za energię elektryczną poszybowały w górę. Wiele osób zastanawia się jak zmniejszyć swoje rachunki za prąd. Dopłaty do prądu 2022 to m.in. dodatek osłonowy, ale także dotacja "Mój Prąd". Wyjaśniamy, na czym one polegają i ile pieniędzy można otrzymać.