monica

Więcej o:

monica

 • Ostra Monica Cruz! Zdjęcia!

  Ostra jak chilli Monica Cruz pojawiła się na rozdaniu hiszpańskich Oskarów. Niestety na gali nie mogliśmy podziwiać jej siostry łagodniejszej i bardziej popularnej - Penelope. Zobacz galerię z gali!

 • Monica Bellucci zadebiutowała w nowej fryzurze

  Monica Bellucci stawia na wygodą, nową fryzurę! Aktorka chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem, jednak nigdy wcześniej nie zdecydowała się na tak odważne cięcie. Za nową fryzurę gwiazdy odpowiada John Nollet, który może pochwalić się współpracą nie tylko z Monicą Belluccii

 • Monica Cruz - piękne ciało na plaży

  Monica Cruz (na zdjęciu - z lewej) relaksuje się na piaskach Menorki. Nie jest sama. Na wakacje zabrała swoje urocze kuzynki - to jedna z nich. Szkoda tylko, że nie wzięła też siostry Penelope. Z kolei Michelle Rodriguez wybrała się na plażę w Malibu. Do twarzy jej w tym bikini.

 • Najnowsza kolekcja marki Monica Nera: kobiecość, zmysłowość i piękno

  Włoskie tkaniny, odważne, kuszące kreacje i południowy temperament to elementy doskonale charakteryzujące nowo powstałą markę Monica Nera. Co znajdziemy w jej ofercie? Przede wszystkim kobiece ubrania, dla pewnych siebie kobiet. Większość fasonów jest uniwersalna, ponadczasowa, bardzo klasyczna

 • Monica Cruz z chłopakiem na plaży

  Bo na pewno nie urody: To doprawdy okrutne, że musimy publikować takie zdjęcia. Przypominamy - redakcja siedzi teraz z nosem w ekranie i wrzuca zdjęcia pięknej kobiety i pięknego mężczyzny obejmujących się na tle pięknej plaży w pięknym morzu. Chlip chlip. Czy Was też to boli?!