nieperfekcyjna mama

 • Mamy nie biorą zwolnienia? A POWINNY!

  Mamy nie biorą zwolnienia? A POWINNY!

  Podobno mamy nie biorą zwolnienia. Tymczasem ja podziwiam te, które potrafią się wymiksować ze swoich obowiązków. Te, które myślą o sobie, własnym odpoczynku i potrafią być zdrowymi egoistkami.

  Anna Dydzik, autorka bloga nieperfekcyjnamama.pl
 • Co dzieje się po 'I żyli długo i szczęśliwie'? Pojawia się pierwsze dziecko i... przychodzi kryzys

  Co dzieje się po "I żyli długo i szczęśliwie"? Pojawia się pierwsze dziecko i... przychodzi kryzys

  Miało być tak pięknie, tak kolorowo. Tyle czekaliście na swoje dziecko, że teraz, gdy trzymacie je w ramionach, wydawać by się mogło, że nic nie zepsuje waszego szczęścia. Chyba można zakończyć tę waszą opowieść słodkim : "I żyli długo i szczęśliwie". Tymczasem życie to nie bajka. Nawet jeśli spełnia się największe marzenie. Proza życia bywa bezwzględna a przed wami pojawia się mnóstwo nowych, trudnych sytuacji. Partnerzy, którzy dotąd się wspierali nagle wybierają dwa przeciwległe obozy. Ludzie, którzy się kochali zaczynają ze sobą walczyć. I tu można by postawić pytanie, czy dla dobra dziecka?

  Anna Dydzik, autorka bloga nieperfekcyjnamama.pl
Więcej o:

nieperfekcyjna mama

 • Mamy nie biorą zwolnienia? A POWINNY!

  pomoc. Ta pomoc nam się należy, by móc wrócić właśnie niczym super bohaterka do trudnej roli bycia mamą na sto procent. Swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa podzieliła się z nami Anna Dydzik - autorka bloga nieperfekcyjnamama.pl. Na rynku ukazała się jej pierwsza książka "Nieperfekcyjna mama".