partnerstwo

 • Szpiegowanie na ekranie

  Szpiegowanie na ekranie

  Uruchomiona niedawno przez Google Maps opcja Street View dobitnie uświadamia, że nigdy nie wiadomo, kto i gdzie Cię obserwuje. Jest i druga strona medalu- nowe technologie dają Ci do rąk coraz więcej narzędzi do sprawowania kontroli nad innymi.

  ola długołęcka
 • Jak kobiety zmieniają się po ślubie

  Jak kobiety zmieniają się po ślubie

  Kobiety wychodząc za mąż łudzą się, że ich wybranek zmieni się. Mężczyźni z kolei mają nadzieję, że ich żony pozostaną takie jak przed zamążpójściem. Co naprawdę spotyka mężów ze strony żon?

  ola długołęcka
 • Czułe słówka - czego powinni się bać mężczyźni

  Czułe słówka - czego powinni się bać mężczyźni

  Słowa, słowa, słowa... Szekspir wiedział, co pisze. Słowa znaczą! W niektórych przypadkach, padając z ust kobiet sprawiają, że w głowach mężczyzn zapala się ostrzegawcza lampka.

  ola długołęcka
 • Czy jesteście dobrani?

  Czy jesteście dobrani?

  Co sprawia, że kobieta i mężczyzna do siebie pasują? Przeciwieństwa się przyciągają, a może wspólne zainteresowania to podstawa? Naukowcy biorą miłość pod mikroskop.

  ola długołęcka
 • Prawdziwe znaczenie kobiecych słów

  Prawdziwe znaczenie kobiecych słów

  Dzięki potędze internetu i mediów społecznościowych do słownictwa na stałe weszły określenia typu: forfiter, co ja paczę, ale urwał. Codziennie pojawiają się nowe zabawne filmy i zdjęcia. Naszym faworytem ostatnich dni stał się słownik, przedstawiający prawdziwe znaczenie kobiecych słów. Śmieszny, ale jakże prawdziwy!

  ola długołęcka
 • Jakie są kobiety w sieci i co o sobie sądzą?

  Jakie są kobiety w sieci i co o sobie sądzą?

  Z raportu stworzonego przez Instytut Monitorowania Mediów wynika, że w materiałach pojawiających się w internecie - w tym także na naszym portalu - kobieta jest piękna, silna i mądra. Czy równie pozytywnie myślimy i piszemy o sobie same?

  ola długołęcka
 • Zakochane w sportowcach

  Zakochane w sportowcach

  Sportowcy i gwiazdy filmu, muzyki i telewizji potrafią się idealnie dogadać. Ich kariery spotykają podobne trudności, a zgrupowania sportowe można porównać do tras koncertowych czy wielomiesięcznego tkwienia na planie filmu. Które gwiazdy znalazły miłość w świecie sportu?

  ola długołęcka
 • Pięć sposobów na zdobycie jego maila

  Kobiety flirtują, wysyłają sygnały, zarzucają sieci. Czy równie skutecznie potrafią podrywać? Sprawdzamy i konfrontujemy artykuły z radami, jak go wyrwać.

  ola długołęcka
 • Ucieczka sprzed ołtarza

  Do ślubu coraz bliżej, a Twoje wątpliwości rosną na potęgę? Wychodzić za mąż, wycofać się, czy przeczekać? Zanim powiesz "tak", rozwiej wszelkie "nie wiem, czy...".

  ola długołęcka
 • Rewolucja seksualna do powtórki

  Rewolucja seksualna do powtórki

  Kobiety ponownie wchodzą na ścieżkę rewolucji - nie chcą służyć, tylko dzielić się swoją seksualnością. Co zrobić, żeby mieć satysfakcję z seksu? Szczegóły w rozmowie z seks coachem, Martą Niedźwiecką* z Pussy Project.

  ola długołęcka
 • Syndrom ciężkiego rozstania

  Syndrom ciężkiego rozstania

  Ataki paniki, bezsenność, problemy z kręgosłupem - za tymi dolegliwościami stoi stres związany z rozwodem i rozstaniem. Najlepszym przykładem potwierdzającym badania naukowców, oprócz ich analiz, może być pogarszająca się na oczach całego świata kondycja aktorki Demi Moore, która właśnie rozwodzi się z mężem.

  ola długołęcka
 • Zrób remanent swojego życia

  Zrób remanent swojego życia

  Życie to nie gra komputerowa, w której masz wiele szans na poprowadzenie swojego bohatera. Czy jesteś zadowolona ze swojej egzystencji? A może marzysz o zmianie, tylko zamiast wprowadzić modyfikacje, ciągle narzekasz i marudzisz? Czas na remanent!

  ola długołęcka
 • Fakty i mity o empatii

  Fakty i mity o empatii

  ?Empatia umożliwia nam spontaniczne odczuwanie tego, co czuje partner. Empatia może nie prowadzi do zgody, ale pozwala wyrazić zrozumienie." - Don Dinkmeyer i Jon Carlton. O empatii opowiada Lucyna Wieczorek, założycielka Dojrzewalni Róż.

  kk
 • Na dobre i na złe - recepta na idealny związek

  Na dobre i na złe - recepta na idealny związek

  Jaki jest sekret trwałego związku? Jak przetrwać kryzys? Dlaczego pary uchodzące za idealne rozstają się? - Moim zdaniem nie istnieje idealny związek - powiedziała w Dzień Dobry TVN Dorota Wellman. Czy zgadza się z tym Edyta Pazura, Karolina Borkowska, Joanna Damięcka i psycholog Maria Rotkiel, które gościliśmy w Dzień Dobry TVN?

  Dzień Dobry TVN
 • Kobieta jak z reklamy

  Kobieta jak z reklamy

  Zdaniem feministek i pomysłodawców kampanii na rzecz partnerstwa kobiet i mężczyzn w życiu publicznym, kobieta pokazywana w reklamie nadaje się wyłącznie do... reklamacji. Czy tak rzeczywiście jest, czy może nie ma o co robić szumu?

  ola długołęcka
 • Afera o sprzątaczki

  Afera o sprzątaczki

  Żadna praca nie hańbi - taka zasada ma zastosowanie w przypadku wszystkich ludzi. Przy okazji niefortunnej wypowiedzi dziennikarza telewizyjnego o pomocach domowych pochodzących z Ukrainy, także nasza redakcja postanowiła zająć stanowisko w tej sprawie.

  ola długołęcka
 • Miłosne manewry

  Miłosne manewry

  Na jego widok serce Ci wali jak dzwon - to na początku. Po kilku miesiącach czujesz, że spotkałaś ideał. Po paru latach, wiesz, że kochasz go ze wszystkimi wadami i zaletami. Czujesz chemię? I słusznie, bo to ona rządzi uczuciami na każdym z trzech etapów.

  ola długołęcka
 • Rozszyfruj swój związek

  Rozszyfruj swój związek

  Jesteś pewna, że razem z ukochanym tworzycie idealne odwzorowanie dwóch połówek jabłka - związek pełen harmonii i dopełniający się. Może okazać się, że to tylko Twoja wyobraźnia, bo znajomi uważają Was za układ przypominający wiecznie walczącego psa i kota. Miłosne związki doczekały się już wielu typologii - także zabawnych. Jaki układ tworzycie Wy?

  ola długołęcka
 • Sztuka konstruktywnego kłócenia się

  Sztuka konstruktywnego kłócenia się

  Wymiana argumentów może być udanym sposobem na wyjaśnienie wszelkich nieporozumień. Żeby kłótnia zakończyła się sukcesem, musimy przestrzegać pewnych zasad. Inaczej grożą nam ciche dni i frustracja. Jak tego dokonać?

  ola długołęcka
 • O atrakcyjności, czyli nie tylko 'malowane lale'

  O atrakcyjności, czyli nie tylko "malowane lale"

  Kiedy mówimy o atrakcyjności pierwsza myśl, która przechodzi nam przez głowę to wygląd zewnętrzny. Okazuje się jednak, że sama atrakcyjność fizyczna nie odgrywa tutaj kluczowej roli a jest jedynie składową całości. O atrakcyjności rozmawiam z Ewą Tyralik, specjalistką w dziedzinie komunikacji i wizerunku.

  kk
 • Najmłodszy, średni czy jedynak?

  Najmłodszy, średni czy jedynak?

  W książce 'Najstarsze, średnie, najmłodsze' psychoterapeuci - Ronald i Lois Richardsonowie opisali wpływ kolejności narodzin na charakter człowieka oraz na jego seksualny temperament.

  kk
 • Lista męskich przebojów - siedem przywar głównych

  Lista męskich przebojów - siedem przywar głównych

  Mężczyźni są wspaniali - nikt nie neguje tej tezy. Każda płeć ma jednak cechy, które występują dosyć powszechnie i bywają irytujące. Nawet model idealny może mieć rysy. Akceptujemy je, ale na boku, możemy się z nich pośmiać!

  ola długołęcka
 • Quiz - Czego szukasz w związku?
 • Jak polubić wady swojego partnera?

  Jak polubić wady swojego partnera?

  Partner bez wad? Czy to możliwe? Czy warto podejmować walkę z denerwującymi nawykami partnera? Czy można polubić czyjeś wady? W studiu Dzień Dobry TVN gościmy psychoterapeutkę par Marię Rotkiel, aktorkę Jolantę Fraszyńską, dziennikarkę Barbarę Stanisławczyk oraz Radosława Majdana.

  red
 • Randka czy mikroskop?

  Randka czy mikroskop?

  Różne są powody, dla których kobiety stronią od akademickiej lub inżynierskiej ścieżki zawodowej. Ostatnie badania jednak wskazują, że jedną z ważniejszych barier dla kobiet rozważających robienie kariery w dziedzinie nauki i technologii to... poszukiwanie miłości.

  wod
 • Polak na randce

  Polak na randce

  Co kraj to obyczaj, również w kwestiach związanych z randkami. Jak Polacy zachowują się na pierwszym spotkaniu z obiektem swoich westchnień, kto przejmuje inicjatywę, co robi na nich wrażenie, i jakiej granicy nie przekroczą dowiadujemy się z najnowszych badań.

  wod
 • Gdy partnerka nie ma ochoty na seks

  Gdy partnerka nie ma ochoty na seks

  Co może zrobić mężczyzna, gdy jego partnerka ma menopauzę, której towarzyszy brak ochoty na seks? Jak poradzić sobie z odmiennymi potrzebami seksualnymi partnera? Co, jeżeli twój partner lubi podglądać innych? Skąd bierze się ta potrzeba?

  red
 • Co czuje partner, kiedy karmisz piersią?

  Co czuje partner, kiedy karmisz piersią?

  Zazdrość, poczucie odrzucenia i bycia bezużytecznym plus odrobina radości i podniecenia. To nie opis huśtawki nastrojów zakochanego nastolatka. To opis uczuć dorosłego faceta. A wszystko przez kobiece piersi i małe dziecko. A właściwie: przez małe dziecko, które zawłaszczyło kobiece piersi.

  red
 • Czy kłótnie w związku wróżą jego koniec?

  Czy kłótnie w związku wróżą jego koniec?

  Czy częste kłótnie są oznaką nieudanego związku? Czy małżeństwo sprawi, że wszelkie konflikty znikną? Najnowsze badania pokazują, że na to liczyć nie możemy. Równocześnie udowodniły, że spokojne i zgodne małżeństwa mogą być równie nieszczęśliwe co te, które drą ze sobą koty.

  wod
 • Małe rzeczy, które cieszą w związku
Więcej o:

partnerstwo