partnerstwo

 • Czy przyznać się do zdrady?

  Czy przyznać się do zdrady?

  Milczeć czy zaprosić partnera na poważną rozmowę? Jak zachować się po zdradzie, aby oczyścić sumienie, ale nie zranić partnera. Poznaj opinię eksperta.

  spiro33
 • 6 powodów dla których warto czekać

  6 powodów dla których warto czekać

  Seks na pierwszej randce, przyjaciel do łóżka (ang. F*ck Buddy) - coraz częściej spotykamy się z sytuacją, kiedy seks przestaje być czymś wyjątkowym i zarezerwowanym tylko dla jednej, wyjątkowej osoby. Podajemy 6 powodów dla których warto zrezygnować z przypadkowych zbliżeń i z relacji opartych tylko na seksie.

  spiro33
 • Blog jak psycholog

  Blog jak psycholog

  Ludzie na całym świecie prowadzą blogi. Codziennie dzielą się z nami swoimi problemami, przeżyciami i przemyśleniami. Blogowanie i czytanie blogów jest dzisiaj nie tylko rozrywką, ale terapią, źródłem porad, też sposobem na znalezienie przyjaciół.

  jolbi
 • Jedno małżeństwo, dwie sypialnie

  Jedno małżeństwo, dwie sypialnie

  Co czwarte małżeństwo śpi w osobnych łóżkach. Dwie sypialnie w jednym domu coraz częściej są receptą na...udany i zgodny związek.

  spiro33
 • Związki oparte na podobieństwach, a może różnicach?

  Związki oparte na podobieństwach, a może różnicach?

  "Ależ pięknie razem wyglądacie! Pasujecie do siebie" - takie słowa to miód na uszy zakochanych. Ale czy rzeczywiście miłość do osoby będącej niemal naszym lustrzanym odbiciem jest gwarancją udanego związku?

  MB
 • Chcesz mieć synka jak George?

  Chcesz mieć synka jak George?

  Całkiem prawdopodobne, że już niedługo przybędzie nam przystojniaków w stylu George'a Clooney'a, Johnny Deppa czy Jude'a Law. W Ameryce dużym zainteresowaniem cieszy się strona internetowa oferująca...spermę mężczyzn podobnych do największych przystojniaków showbiznesu.

  jolbi
 • Stanik powie prawdę

  Stanik powie prawdę

  Kolor twojej bielizny zdradza, jakim typem kochanki jesteś. Wstydliwą, odważną czy pilną uczennicą?

  spiro33
 • Romantyczna randka w jego stylu

  Romantyczna randka w jego stylu

  Zaskocz go i zaproponuj randkę w wyjątkowym miejscu. W galerii 6 propozycji na romantyczną randkę w męskim stylu

  spiro33
 • W internecie kłamiemy na potęgę

  W internecie kłamiemy na potęgę

  Gdyby przejrzeć profile na wszystkich portalach randkowych to mogłoby się okazać, że zalogowani są tam najpiękniejsi mieszkańcy naszej planety. Wszyscy wysocy, szczupli, młodzi, bogaci. Dlaczego w internecie pozwalamy sobie na kłamstwa?

  Jolbi
 • Kochanie, jeszcze tylko jedno piwo i idziemy....

  Kochanie, jeszcze tylko jedno piwo i idziemy....

  On stale powtarza, że wszystko jest pod kontrolą, ale ty wiesz, że już dawne przestał liczyć ilość wypitych piw. Kolejny drink po pracy z kolegami, ważna kolacja biznesowa, po której on wraca wstawiony. Czasami trochę empatii, stanowczości i miłości wystarczą, aby nałóg nie zniszczył waszego związku.

  jolbi
 • Zakochujesz się i tracisz przyjaciółki

  Nie obrażaj się na przyjaciółkę, która zakochała się i ma dla ciebie mniej czasu. Według naukowców, to norma, że kiedy poznajemy nowego partnera mniej troszczymy się o przyjaciół.

  Joanna Biszewska
 • Kobieca intuicja: prawda czy mit?

  Kobieca intuicja: prawda czy mit?

  Tajemnicza, niewytłumaczalna, niezawodna, doradzi lepiej niż najlepsza przyjaciółka. I do tego nigdy cię nie opuszcza. Kobieca intuicja to coś, czego mężczyźni bardzo nam zazdroszczą. Pytanie tylko, czy ona rzeczywiście istnieje. W intuicję nikt nie wątpi, ale czy jej szczęśliwymi posiadaczkami są tylko kobiety?

  MB
 • Uwaga, dom! Pracy wstęp wzbroniony

  Uwaga, dom! Pracy wstęp wzbroniony

  "Nie denerwuj się, nie jesteś w pracy" - jeśli słyszysz takie słowa we własnym domu, nadszedł czas, by postawić szlaban i uczynić z domowych pieleszy oazę spokoju. Jak sprawić, by twoja praca nie zamieszkała w twoich czterech kątach?

  MB
 • Policz mi to misiu! Kiedy warto udawać małą kobietkę, a kiedy niekoniecznie?

  Policz mi to misiu! Kiedy warto udawać małą kobietkę, a kiedy niekoniecznie?

  Słodka i roztrzepana dziewczyna, którą grała Marilyn Monroe w "Słomianym wdowcu". Zabawna i beztroska Holly Golightly ze "Śniadania u Tiffanego". Obie przyciągały i intrygowały mężczyzn, którym wydawało się, że muszą się tymi kobietami zaopiekować. Ile w tej delikatności było prawdy, a ile wyrachowania?

  Aleksandra Przeździecka - Kujałowicz
 • Im mniej on wie, tym bardziej go intrygujemy: prawda czy stereotyp?

  Im mniej on wie, tym bardziej go intrygujemy: prawda czy stereotyp?

  Wizja romantycznej miłości i związku, gdy oboje znają swoje dusze na wylot i nie mają przed sobą żadnych tajemnic jest na pewno kusząca, zwłaszcza, gdy jesteśmy nastolatkami. Jednak życie i prawdziwe związki nieco weryfikują marzenia.

  Aleksandra Przeździecka - Kujałowicz
 • Siła mamy

  Urodzenie dziecka to rezygnacja z siebie i swoich pasji? Koniec namiętności w związku i czasu dla swojego partnera? Niekoniecznie! Na pewno jest trudniej, ale kto nie da rady jak nie mama!

  Aleksandra Kujałowicz
 • Kiedy bycie singlem zaczyna być nudne

  Kiedy bycie singlem zaczyna być nudne

  Co zrobić, aby raz na zawsze pozbyć się statusu singla? Psycholog Andrew G. Marshall, autor poradnik dla samotnych, podpowiada jak pracować nad soba, aby spotkać tego jedynego.

  Joanna Biszewska
 • 10 sposobów na złagodzenie bólu po rozstaniu

  10 sposobów na złagodzenie bólu po rozstaniu

  Rozstanie z bliską osobą nie należy do najprzyjemniejszych momentów w życiu. Warto w tym czasie, chociaż postarać się zapomnieć o bólu. Podajemy 10 sposobów na poprawę samopoczucia.

  Jolbi
 • Co do diabła on sobie myśli!

  Co do diabła on sobie myśli!

  Mężczyźni podobno są prości w obsłudze, a mimo to od setek lat nie znajdujemy odpowiedzi na pytanie: Co on sobie naprawdę myśli? I niezależnie od wieku czy pochodzenia wciąż popełniamy te same błędy, szczególnie w tematach randek i związków. Co możemy zrobić, aby ich uniknąć? Posłuchać mężczyzn!

  Jolbi
 • Wolę myć wannę

  Osiągając sukces, mężczyzna podkreśla i podbudowuje swoją męską tożsamość. Robiąca dokładnie to samo kobieta stawia swoją kobiecość pod znakiem zapytania

  Agnieszka Graff
 • Zachwycające klejnoty

  Zachwycające klejnoty

  Co w nas, kobietach, jest takiego, że nie potrafimy rozłożyć nóg przed partnerem, żeby się pozachwycał naszymi narządami płciowymi, bo nam natychmiast się to będzie kojarzyć z pornolem?

  Z dr Alicją Długołęcką, seksuolożką, rozmawiała Paulina Reiter
Więcej o:

partnerstwo