paznokcie u stóp

Więcej o:

paznokcie u stóp

Wypowiedzi na forum o:

paznokcie u stóp

 • paznokcie u stóp

  czy do frencza trzeba zapuszczać paznokcie u stóp,jeśli tak to na jaką długość ? pozdrawiam anka

 • modne paznokcie u stóp...

  Jak wypada malować paznokcie u stóp? Kolor lakieru powinien być dopasowany do koloru butów, stroju... ? Moja mama twierdzi, że kiedy odkrywa się stopy, nietaktem jest niepomalowanie paznokci. Zawsze malujecie paznokcie u stóp? W jaki sposób dobieracie kolor lakieru?

 • paznokci u stóp - french

  dokładnie to chodzi mi o to, czy jeżeli miałybyście możliwość zrobienia sobie akrylowego frenchu na stałe (tzn tak na okres wakacji) na paznokciach u stóp to czy byście sobie zrobiły? I czy np cena 120 zł byłaby dla Was odstraszająca czy nie? Dodam, że taki french trzyma się na paznokciach u stóp

 • Paznokcie u stóp

  Synek (1,5 roku) ma delikatnie żółty odcień paznokci u stóp. Jeden paznokieć wyraźnie bardziej żółty i zgrubiały - postanowiłam zrobić badanie mykologiczne. Czy to możliwie, żeby taki młodzian miał grzybicę?

 • łamiące się paznokcie u stóp dziecka !

  Witam ! Proszę o poradę w jaki sposób mam pielęgnować paznokcie u stóp dwuletniej dziewczynki. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że paznokcie u stóp, a szczególnie dużych paluszków, mojego dziecka łamią się i rozdwajają. Słyszałam, że paznokcie u stóp powinno się obcinać na prosto aby zapobiec ich

 • czekoladowe paznokcie u stóp

  Widzę na ulicach tylko "francuskie" paznokcie u stóp czy tylko takie sa akceptowane.Mam duzo ciuchów w kolorze czekolady, również japonki czy taki lakier pasuje? Czy era kolorowych paznokci juz dobiegła końca?

 • Żółte paznokcie u stóp

  Dziś rano zauważyłam, że mojemu 9 miesięcznemu synkowi zrobiły się żółte paznokcie u stóp. Wczoraj po kąpieli jeszcze nic nie miał. Pomiędzy dwoma paluszkami zrobiła się też sucha łuszcząca się skórka. Co to może być?

 • Pielęgnacja paznokci u stóp

  Jaki kolor lakieru do paznokci stosujecie przy malowaniu paznokci u stóp, tak aby wyglądały one efektownie i sexy !!! Czy Wy malujecie paznokcie u rąk i u stóp zawsze w takim samym kolorze ?

 • paznokcie u stóp

  Co może być przyczyną zniekształcenia paznokci u stóp? Mały ma 1,5 roku i od jakiegoś czasu 2 paznokcie zrobiły mu się takie zniekształcone i pomarańczowe. Buty na bank nie uciskają, jedyne co mi przychodzi do głowy, to jakaś grzybica (tylko skąd?) albo fakt, że ciągle podwija paluszki pod spód, ale

 • Długie paznokcie u stóp - nowa moda?

  Ostatnio coraz częściej widze dziewczyny z długimi (wystającymi sporo poza opuszek) paznokciami u stóp. Czy to jakaś nowa moda? bo wyglądają obrzydliwie.