peeling kawitacyjny

 • Peeling kawitacyjny w domu? Wypróbuj go koniecznie, jeśli masz ten problem z cerą
 • Kawitacja. Co to za zabieg? Czy można wykonać go samodzielnie w domu?

  Kawitacja. Co to za zabieg? Czy można wykonać go samodzielnie w domu?

  Kawitacja jest jednym z innowacyjnych zabiegów, który doskonale wspiera pielęgnację cery. Regularne oczyszczanie skóry poprawia wnikanie składników odżywczych z kremów, balsamów i innych preparatów w jej głębokie partie. Dowiedz się, co to jest kawitacja twarzy, jak wygląda taki zabieg oraz jakie efekty pozwala uzyskać.

  Joanna Pieczyrak, M. Wołoszyn
 • Peeling kawitacyjny, enzymatyczny, gommage. Rodzaje peelingów

  Peeling kawitacyjny, enzymatyczny, gommage. Rodzaje peelingów

  Peeling kawitacyjny, enzymatyczny czy gommage to zabiegi, które mają za zadanie oddziaływać na skórę w taki sposób, by cera stawała się zdrowsza. Warto wiedzieć, na czym polegają i komu się przydadzą, a kto powinien ich raczej unikać.

  EK
 • Peeling kawitacyjny w domu krok po kroku. Twoja skóra będzie gładka i bez zaskórników [WIDEO]
 • Peeling kawitacyjny - czym jest oraz jakie ma zalety?

  Peeling kawitacyjny - czym jest oraz jakie ma zalety?

  Peeling kawitacyjny jest zabiegiem kosmetycznym, który wykorzystuje zjawisko fizyczne zwane kawitacją. Z racji tego, że jest to bardzo skuteczna praktyka oczyszczania skóry, z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Niewątpliwą zaletą peelingu kawitacyjnego jest jego uniwersalność, co oznacza, że zabieg ten wykonać można na każdym rodzaju cery - nawet na najdelikatniejszej. Co warto wiedzieć o peelingu kawitacyjnym przed pójściem do salonu kosmetycznego bądź przed zakupem sprzętu do wykonywania zabiegu w domu? Jakie są efekty zabiegu, ile on kosztuje oraz jakie są przeciwwskazania?

  redakcja
Więcej o:

peeling kawitacyjny