penis

 • Do seksu nie jest potrzebny sztywny penis, jednak można go złamać - czyli wszystko, co chcecie wiedzieć o wytrysku i wzwodzie
 • Penisa można uszkodzić nie tylko podczas seksu z partnerką!

  Penisa można uszkodzić nie tylko podczas seksu z partnerką!

  W tym odcinku 'Dobrego seksu' rozmawiamy o uszkodzeniach penisa. Czy penisa można złamać? "Penis nie ma kości, więc nie można złamać penisa jak kość. Niemniej jednak zdarzają się urazy, które nazywamy złamaniem penisa. To około 1-2 proc. wszystkich urazów penisa. Mężczyzna odczuwa wtedy bardzo silny ból, robi się ogromny krwiak, część penisa robi się sino-fioletowa. Trzeba natychmiast udać się do lekarza" - komentuje specjalistka, seksuolog Izabela Jąderek.

  'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj..

  Dobry Seks
 • Chcesz wysłać partnerce zdjęcie penisa? Świetny pomysł, ale pamiętaj o tych 5 zasadach
 • Nie tylko szminka - 5 rzeczy w kształcie penisa, które musisz mieć
 • Dlaczego Zeus miał małego penisa? Czyli skąd wzięły się malutkie przyrodzenia starożytnych rzeźb [ZDJĘCIA]
 • Polacy marzą o długich penisach - idealna długość penisa w 10 krajach
 • Ile bylibyście gotowi zapłacić za 5 cm penisa? Pewien Amerykanin zdecydował się na implant!
 • "Troszczy się o mnie, ale ma małego penisa. Zostawić go?". Seksuolog: "Nie poświęcaj się"

  "Troszczy się o mnie, ale ma małego penisa. Zostawić go?". Seksuolog: "Nie poświęcaj się"

  Mój mąż ma małego członka


  Wielkość i grubość penisa może wpływać na intensywność doznań. Na odczucia duży wpływ ma także pozycja, którą wybieramy, ona może być pomocna w rozwiązaniu problemu "mój mąż ma małego członka".

  - Jestem w udanym związku. Partner troszczy się o mnie, jest wykształcony, tylko seks jest taki sobie, gorszy niż z poprzednimi - pisze nasza forumowiczka. Ma na to wpływ rozmiar penisa jej partnera. - Wiele par rozstaje się z powodu niedopasowania w seksie, bo seks jest jednym z najistotniejszych elementów związku - mówi seksuolożka, Iza Jąderek.

  "Dobry seks" to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

  Dobry seks
 • "Dziewczyny, tylko szczerze, jak duży musi być penis?" [LIST]

  "Dziewczyny, tylko szczerze, jak duży musi być penis?" [LIST]

  "Gościnne rozterki przedstawiciela podgatunku" - tak swój list do redakcji zatytułował nasz Czytelnik. Właściciel "niewielkiego pistoleciku" zadaje pytanie bardzo intymne i liczy na szczere odpowiedzi. Dziewczyny, do działa, tfu, do dzieła!

  Nadesłane do Redakcji
 • 40 to nowe 20: czy rozmiar penisa ma znaczenie?

  40 to nowe 20: czy rozmiar penisa ma znaczenie?

  Gdy kumpel pyta cię o radę w delikatnej kwestii: czy rozmiar penisa ma znaczenie - co odpowiesz? Pewnie zależy od tego, ile masz lat i jak bardzo jesteś szczera. Czy też uważacie, że z wiekiem kobiety robią się bardziej prawdomówne?

  Dellfina Dellert
Więcej o:

penis