piękne włosy

 • Mezoterapia skóry głowy - i włos ci z głowy nie spadnie

  Mezoterapia skóry głowy - i włos ci z głowy nie spadnie

  Przyczyn wypadania włosów może być wiele. Typów łysienia również jest kilka. Postanowiłyśmy przetestować różne rodzaje mezoterapii igłowej skóry głowy i dowiedzieć się która metoda jest najbardziej bolesna i daje szybkie efekty.

  Olga Limanowska
 • 10 przykazań długich włosów

  10 przykazań długich włosów

  Długie włosy wymagają szczególnej pielęgnacji - przedstawiamy 10 zasad, których warto przestrzegać.

  Martyna Wyrzykowska
 • 7 fryzur dzięki którym będziesz wyglądać młodziej
 • 6 kroków do lśniących włosów

  6 kroków do lśniących włosów

  Twoje marzenie to gładkie, lśniące włosy? Podpowiadamy, jak je osiągnąć. Oto sześć podstawowych zasad.

  Katarzyna Czubak
 • Szok! Czego nie robi się dla urody?

  Szok! Czego nie robi się dla urody?

  Przez stulecia kobiety dla urody poddawały się prawdziwym torturom - zakładały gorsety, które uciskały narządy wewnętrzne, nosiły buty zniekształcające stopy. Współcześnie także nie stronimy od zabiegów, które mogą wzbudzać obrzydzenie.

  ola długołęcka
 • Czego nie lubią włosy?

  Czego nie lubią włosy?

  Z natury są elastyczne i bardzo wytrzymałe. Poddają się wszystkim eksperymentom i zabiegom, które tylko wymyślisz. Niektóre czynności, zwłaszcza te najczęściej powtarzane, są dla włosów wyjątkowo szkodliwe. Dla dobra czupryny, lepiej je ograniczyć.

  ola długołęcka
 • Szalej z głową!

  Szalej z głową!

  Z doświadczenia fryzjerów wynika, że kobiety najczęściej siadają na fotelu z gotową wizją uczesania. Jako materiał poglądowy służy im wydarte z gazety zdjęcie znanej aktorki prezentującej konkretną fryzurę. Masz dwanaście miesięcy, żeby wypróbować najmodniejsze stylizacje. Patrz w gwiazdy i eksperymentuj do woli!

  ola długołęcka
 • Domowe sposoby na wypadanie włosów

  Domowe sposoby na wypadanie włosów

  Każda z nas codziennie traci 100 - 200 włosów i to jest norma. Gorzej, jeśli zauważysz, że na grzebieniu zostaje więcej włosów niż dotychczas. Kiedy należy się martwić i jak zapobiegać wypadaniu włosów?

  spiro33
 • Kiedy wypadają włosy...

  Wypadanie włosów to nie tylko problem panów. Dermatolog, doktor Anna Pura Rynasiewicz radzi co robić w sytuacji kiedy włosy wypadają garściami i czy warto poddać się zabiegowi mezoterapii głowy.

  jb
 • Trwałe prostowanie włosów: Hit czy kit?

  Trwałe prostowanie włosów: Hit czy kit?

  Zabieg polegający na trwałym prostowaniu włosów keratyną - czasami nazywany z angielska BBD czyli Brazilian Blow Dry - przez długi czas był zarezerwowany tylko dla gwiazd. Lśniące, idealnie układające się włosy Gisele Bundchen czy Nicole Richie to efekt wprasowanej we włosy keratyny. Dzisiaj BBD może zafundować sobie każda z nas. Fryzjerzy obiecują, że keratyna okiełzna nawet najbardziej niesforne włosy. Czy mają rację?

  Jolbi
 • 104. Tyle razy w życiu zmieniamy fryzurę

  104. Tyle razy w życiu zmieniamy fryzurę

  Okrągłe urodziny, rozstanie z partnerem, zmiana pracy, pierwszy siwy włos - to najczęstsze powodu wizyty u fryzjera. Każda z nas w ciągu swojego życia aż 104 razy zmieni fryzurę i kolor włosów.

  Jolbi
 • Fryzura na wielkie wyjście

  Fryzura na wielkie wyjście

  Są takie okazje, kiedy chcesz wyglądać porywająco. Podstawa to dobranie odpowiedniego stroju, dodatków oraz fryzury. To ona dodaje charakteru i sprawia, że wzrok wszystkich zatrzyma się na Twoich włosach! Przedstawiamy kilka propozycji elegenckich fryzur. Wybierz coś dla siebie!

  Paulina Jóźwiak
 • Wyraź siebie fryzurą!

  Wyraź siebie fryzurą!

  Dlaczego latami nosimy tę samą fryzurę, bojąc się odważnych cięć? Zastanawiałaś się kiedyś, by dopasować fryzurę do swojego temperamentu? Wybierz swój typ i znajdź swój styl.

  Paulina Jóźwiak
Więcej o:

piękne włosy