piękny uśmiech

 • Niezawodne sposoby na białe zęby. Co zrobić, by mieć piękny uśmiech?
 • Triki na białe zęby

  Triki na białe zęby

  Przebarwienia na naszych zębach nie biorą się znikąd. Pojawiają się przez dietę, papierosy i nieprzestrzeganie higieny. Poznajcie kilka sprawdzonych sposobów na zachowanie pięknego, białego uśmiechu.

  Olga Limanowska
 • Nawyki biurowe: uważaj, bo niszczą zęby!

  Nawyki biurowe: uważaj, bo niszczą zęby!

  Warto zrezygnować z niektórych nawyków bo mogą sprawić, że stan naszego uzębienia nieodwracalnie się pogorszy. Sprawdź czy też niszczysz swoje zęby w biurze.

  Olga Limanowska
 • Aparat ortodontyczny to gadżet gwiazd

  Aparat ortodontyczny to gadżet gwiazd

  Aparaty ortodontyczne nie tylko są modne. Lansują je gwiazdy, można wybierać ich kształt i sposób zdobienia np. kryształkami Swarovskiego. W naszej galerii gwiazdy, które nie wstydziły się paradować z aparatem. Zobacz kto korygował zgryz czy diastemę.

  redakcja
 • Dieta na zdrowe i białe zęby

  Dieta na zdrowe i białe zęby

  Szprotki z serem? A dlaczego nie! Żeby uchronić zęby przed próchnicą i cieszyć się pięknym uśmiechem przez długi czas, należy urozmaicić codzienne menu o kilka prostych produktów. Pamiętaj, taka dieta nie wymaga żadnych wyrzeczeń.

  Magdalena Bloch
 • Biały uśmiech - jakie sposoby miały na niego nasze babcie?

  Biały uśmiech - jakie sposoby miały na niego nasze babcie?

  Kwasek cytrynowy, soda oczyszczona, skórka od banana, spalone pieczywo, truskawki, czy może węgiel? Dawniej nie było specjalnych past, żeli i pasków do wybielania zębów. A jednak nasze babcie wiedziały jak zadbać o śnieżnobiały uśmiech, który poprawia wygląd. Przedstawiamy dawne sposoby na piękną biel zębów.

  Magdalena Bloch
 • Zęby gwiazd - największe metamorfozy

  Zęby gwiazd - największe metamorfozy

  Od krzywych i lekko szarych po równe i białe jak perełki. Znanym uśmiechom brakowało kiedyś wiele do ideału. Jeśli masz zgryz, czy coś zrobić ze swoimi zębami, sprawdź, jaką robi różnicę ich korekta.

  Ola Długołęcka
 • Dentofobia, czyli dlaczego duże dzieci nie chcą iść do dentysty

  Polacy boją się dentysty, wynika z badań. Szacuje się, że jedna na trzy dorosłe osoby unika wizyt u stomatologa, a jeśli już go odwiedza to tylko dlatego, że zęby zaczęły boleć. Jak walczyć z dentofobią i skąd właściwie się u nas wzięła?

  Martyna Wyrzykowska
 • 10 nawyków, które szkodzą Twoim zębom

  10 nawyków, które szkodzą Twoim zębom

  Szczotkujesz, czyścisz nicią dentystyczną, nie palisz, regularnie odwiedzasz dentystę... to duży plus, ale przyjrzyj się również swoim innym, codziennym nawykom. Czy żaden z nich nie zagraża kondycji twojego atrakcyjnego i pięknego uśmiechu?

  pstolorz
 • 7 nawyków, które mogą zagrażać pięknemu uśmiechowi

  7 nawyków, które mogą zagrażać pięknemu uśmiechowi

  Są osoby, które o zęby dbają wręcz obsesyjnie, pijąc wręcz kawę i czerwone wino przez słomkę. Piękny uśmiech jest dla ciebie ważny? Uważaj, bo może się okazać, że twoje sposoby na białe zęby wcale nie są zdrowe.

  wod
Więcej o:

piękny uśmiech