poranny seks

 • Poranny seks sprawi, że budzik nie będzie już postrachem. Dlaczego?

  Poranny seks sprawi, że budzik nie będzie już postrachem. Dlaczego?

  Nawet jeśli poranek jest dla ciebie synonimem pośpiechu, warto od czasu do czasu znaleźć chwilę na szybki numerek. Seks rano potrafi mieć zbawienne działanie, nie tylko poprawia humor, ale także dodaje energii i zapewnia uśmiech na twarzy przez cały dzień. Rozpoczynając dzień w taki sposób, budzik nie będzie już dla ciebie postrachem.

  jw
Więcej o:

poranny seks

Wypowiedzi na forum o:

poranny seks

 • Re: Poranny seks

  jestem kobietą i uwielbiam poranny seks, więc nie rozumiem tematu :P rano, po powrocie do domu i na wieczór... no chyba ze ja lub mąż juz nie mamy sily :D

 • Re: Poranny seks

  Skąd informacje, że panie nie lubią porannego seksu? Ja uwielbiam, o wiele bardziej niż wieczorny, kiedy jestem zmęczona i myślę tylko o tym, żeby zasnąć.W dniu wolne od pracy poranne fiku - miku to obowiązek, a i zdarzyło się nieraz, że z trudem zdążaliśmy do pracy ;)

 • Poranny seks gwarantem wierności

  Nauka moze udowodnic wszystko, a sponsorzy od dawna z tego korzystaja i uzywaja w marketingu. Byłem naukowcem a obecnie w korporacji, wiec pisze z autopsji. Tymczasem praktycznie stuprocentową wierność, przynajmniej faceta, zapewnia poranny seks. Badań zapewne nie było, bo kto miałby z tego korzyść?

 • Re: Kto jest dzisiaj po porannym seksie?

  dzieki ;) ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. No, chyba że współczujesz mi braku porannego seksu, to faktycznie, jest mi ciężko ;) -- -- You can look, but you can't touch.

 • Re: Kto jest dzisiaj po porannym seksie?

  hultaj78 napisał: > dzieki ;) > ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. ja bym chyba tak nie mogla... wolalabym isc chyba na zasilek :) > No, chyba że współczujesz mi braku porannego seksu, to faktycznie, jest mi > ciężko ;) eee na pewno wieczorkiem nadrabiasz :) a poza tym moze to i dobrze ze go