portale randkowe

 • Teoria wielkiego podrywu. Co nie działa na kobiety?

  Teoria wielkiego podrywu. Co nie działa na kobiety?

  Dość teorii! Ruszyłyśmy w teren zorientować się, jak podrywają mężczyźni. Przez jeden sobotni wieczór zawitałyśmy do warszawskich klubów, a potem zebrałyśmy się i porównałyśmy wrażenia. Oto nasza relacja.

  Ola Długołęcka
 • Pies w roli swatki? Prosty sposób na znalezienie partnera

  Pies w roli swatki? Prosty sposób na znalezienie partnera

  Zaklinacz psów Cesar Millan radzi, żeby w kwestii znalezienia tego jedynego, zdać się na ukochanego czworonoga. On nie tylko ma instynkt, ale może także skutecznie ułatwić przełamanie pierwszych lodów.

  Ola Długołęcka
 • 7 zasad randkowania w dobie internetu

  7 zasad randkowania w dobie internetu

  Wcale nie trzeba trafić na super detektywa, żeby osoba, z którą zaczynasz się spotykać, dowiedziała się o tobie więcej, niż chcesz. Randkowanie w epoce cyfrowej nie jest proste...

  Ola Długołęcka
 • Widmo byłej dziewczyny

  Widmo byłej dziewczyny

  Serial "Z Archiwum X" nie powinien dotyczyć kosmitów, tylko byłych dziewczyn i eks chłopaków. Czy na Twojej drodze także stanął duch z przeszłości i straszy?

  ola długołęcka
 • Czy on jest gotowy na małżeństwo?!

  Czy on jest gotowy na małżeństwo?!

  Jak powiedział komik Chris Rock, kobiety wychodzą za mąż, mężczyźni... poddają się. Po czym poznać, że on dojrzał do poddania się? Sprawdzamy!

  Ola Długołęcka
 • Co kobieta ma na myśli? Coś innego niż mówi!

  Co kobieta ma na myśli? Coś innego niż mówi!

  Dzięki potędze internetu i mediów społecznościowych do słownictwa na stałe weszły określenia typu: forfiter, co ja paczę, ale urwał. Codziennie pojawiają się nowe zabawne filmy i zdjęcia. Naszym faworytem ostatnich dni stał się słownik, przedstawiający prawdziwe znaczenie kobiecych słów. Śmieszny, ale jakże prawdziwy!

  Ola Długołęcka
 • 7 błędów, które zabijają związek...

  7 błędów, które zabijają związek...

  Twoje związki kończą się zanim jeszcze się na dobre rozpoczną? Tak wcale nie musi być. Poznaj najczęstsze pułapki, które czyhają na miłość.

  Ola Długołęcka
 • Dlaczego kobiety umawiają się brzydalami?

  Dlaczego kobiety umawiają się brzydalami?

  Kobieta, która zwala swoją urodą z nóg i mężczyzna, któremu daleko do fizycznej atrakcyjności. Takie pary coraz częściej widać spacerujące za rękę. Dlaczego śliczności wybierają brzydali?

  ola długołęcka
 • Obalamy mity na temat mężczyzn

  Obalamy mity na temat mężczyzn

  Mężczyźni to nieczułe maszyny, myślące tylko o seksie i poligamicznych romansach z biuściastymi kobietami. Takie mamy przekonania, wpajane nam przez lata. A jak jest naprawdę? Sprawdzamy, ile prawdy w mitach.

  ola długołęcka
 • Pocałunki - co warto o nich wiedzieć!

  Pocałunki - co warto o nich wiedzieć!

  Namiętne pocałunki mają wiele zalet - ćwiczą mięśnie twarzy, przeciwdziałają próchnicy. Rekordziści całowali się ponad 30 godzin! Zanim pocałujesz - przeczytaj.

  ola długołęcka
Więcej o:

portale randkowe