portale randkowe

 • Jak się zachowywać na pierwszej randce

  Jak się zachowywać na pierwszej randce

  Idziesz na randkę z mężczyzną, którego nie znasz zbyt dobrze. Co zrobić, żeby wypaść jak najlepiej? Czego oczekują mężczyźni od kobiet na pierwszym spotkaniu? O tym na pewno dowiesz się także z samego artykułu, oraz... komentarzy pod nim.

  ola długołęcka
 • Co na dzień dobry zraża mężczyzn do kobiet?

  Co na dzień dobry zraża mężczyzn do kobiet?

  Możesz być piękna mądra i seksowna, a obiekt Twoich westchnień, pomimo początkowego zainteresowania, nie da się złowić w sieć. Dlaczego czasami tak się dzieje?

  ola długołęcka
 • Seks, gwiazdy i skandale wideo

  Seks, gwiazdy i skandale wideo

  Utrwalanie na taśmie filmowej erotycznych igraszek to nic nowego. W ten sposób chętnie podkręcają swoje życie seksualne znani mieszkańcy stolicy światowego kina, czyli Hollywood.

  ola długołęcka
 • Czułe słówka - czego powinni się bać mężczyźni

  Czułe słówka - czego powinni się bać mężczyźni

  Słowa, słowa, słowa... Szekspir wiedział, co pisze. Słowa znaczą! W niektórych przypadkach, padając z ust kobiet sprawiają, że w głowach mężczyzn zapala się ostrzegawcza lampka.

  ola długołęcka
 • Czy jesteście dobrani?

  Czy jesteście dobrani?

  Co sprawia, że kobieta i mężczyzna do siebie pasują? Przeciwieństwa się przyciągają, a może wspólne zainteresowania to podstawa? Naukowcy biorą miłość pod mikroskop.

  ola długołęcka
 • Prawdziwe znaczenie kobiecych słów

  Prawdziwe znaczenie kobiecych słów

  Dzięki potędze internetu i mediów społecznościowych do słownictwa na stałe weszły określenia typu: forfiter, co ja paczę, ale urwał. Codziennie pojawiają się nowe zabawne filmy i zdjęcia. Naszym faworytem ostatnich dni stał się słownik, przedstawiający prawdziwe znaczenie kobiecych słów. Śmieszny, ale jakże prawdziwy!

  ola długołęcka
 • Pięć sposobów na zdobycie jego maila

  Kobiety flirtują, wysyłają sygnały, zarzucają sieci. Czy równie skutecznie potrafią podrywać? Sprawdzamy i konfrontujemy artykuły z radami, jak go wyrwać.

  ola długołęcka
 • Szkoła uwodzenia dla kobiet?

  Szkoła uwodzenia dla kobiet?

  Jak rozpoznać amanta stosującego techniki uwodzenia? Kiedy należy być czujną, a kiedy dać się ponieść fantazji? Psycholog, Kinga Łakomska opowiada o kursach uwodzenia i o tym jak zostać Alfa Female.

  Joanna Biszewska
 • Kto powinien płacić za kolację na pierwszej randce? On, ona, razem?
 • Rozwodowe trendy

  Rozwodowe trendy

  Zamiast płakać, celebrują rozwód. Niszczą obrączki drewnianym młotkiem, kupują szampany, zapraszają gości i posyłają rodzinę i przyjaciół do sklepów po dodatkowe tostery, mikrofalówki i telewizory. Poznaj rozwodowe trendy.

  spiro33
Więcej o:

portale randkowe