prostytucja

 • Postanowiła zostać prostytutką. 'Wolałam pracować w burdelu niż dziesięć godzin na kasie'
 • Chodzi na płatne randki z osobami z niepełnosprawnością. Oferuje wspólną zabawę i seks

  Chodzi na płatne randki z osobami z niepełnosprawnością. Oferuje wspólną zabawę i seks

  - Ludzie są bardziej skłonni zaakceptować usługi seksualne dla osób z niepełnosprawnościami, niż dla tych bez. Klienci pełnosprawni, korzystający z usług seksualnych są piętnowani: postrzega się ich jako zboczeńców, przegranych ludzi, którzy wykorzystują seksworkerów - mówi w rozmowie z Agą Kozak Lisette Mepschen, seksworkerka pracująca jako asystentka seksualna osób z niepełnosprawnościami.

  Aga Kozak
 • Chcieli tylko umówić się na seks z 'Rajskimi Dziewczynami'. Dostali szokujące zdjęcia, których raczej nie zapomną
 • Prostytucja od podszewki, bez oceny i bez cenzury - wywiad z prostytutką BDSM

  Prostytucja od podszewki, bez oceny i bez cenzury - wywiad z prostytutką BDSM

  "Prawdziwy świat BDSM nie wygląda tak jak w "50 twarzach Greya". Bawi mnie ta książka, choć przyznaję, że jestem wdzięczna autorce, bo uświadomiła wielu ludziom, że kink istnieje i nie jest taki straszny" - opowiada nam Mira, pracująca jako prostytutka BDSM w Berlinie.

  Dellfina Dellert
 • Seks w małym mieście odc. 25: sponsoring w Giżycku

  Seks w małym mieście odc. 25: sponsoring w Giżycku

  Ona: młoda atrakcyjna studentka, mieszkająca w dużym mieście. On: samotny lub żonaty, zapracowany profesjonalista około czterdziestki lubiący mieć kontrolę nad sytuacją. Układ prawie idealny. Ale czy na pewno?

  Seks w małym mieście
 • Seks w małym mieście odc. 12: prostytucja w Ełku

  Seks w małym mieście odc. 12: prostytucja w Ełku

  Pewien polityk rechotał kiedyś obleśnie, pytając "jak można zgwałcić prostytutkę"? Ekipa Seksu w małym mieście zadaje mieszkańcom Ełku bardzo poważne pytania o to, kto i po co korzysta z usług prostytutek i czy jest tu jakiś powód do wstydu. I czy można szanować prostytutkę?

  Seks w małym mieście
 • Przychodzi Polak do prostytutki i...

  Przychodzi Polak do prostytutki i...

  ... chce się wygadać, odstresować, sprawdzić lub po prostu dostać to, czego w domu nie otrzymuje. Jak wielu Polaków korzysta z usług prostytutek? Ilu z nich, jeżeli są wierzący, spowiada się z tego? Czym się różni seks z prostytutką od seksu ze stałą partnerką?

  DD TVN
 • Górnicza narzeczona, czyli świetność i upadek Czarnej Izy

  Jak będziesz niegrzeczna, wsadzą cię jak Czarną Izę do czarnej wołgi i wywiozą - tak jeszcze niedawno dziadkowie górnicy straszyli swoje wnuczki w Wałbrzychu. Dziś dramat na kanwie losów pięknej prostytutki można oglądać na deskach wałbrzyskiego Teatru Dramatycznego. Dotarliśmy do źródeł miejskiej legendy

  Magda Piekarska
Więcej o:

prostytucja