rozwody gwiazd

 • Te gwiazdy to rozwodowi rekordziści. Elizabeth Taylor miała aż 8 mężów

  Te gwiazdy to rozwodowi rekordziści. Elizabeth Taylor miała aż 8 mężów

  Złota era Hollywood, przypadająca na okres od późnych lat 20. do wczesnych lat 50. ubiegłego stulecia, kojarzy nam się zazwyczaj z wieloma wspaniałymi filmami i genialnymi kreacjami aktorskimi. Rzadko jednak mówi się o tym, że w tamtych latach gwiazdy kina w oczach fanów musiały być nieskazitelne. Źle były odbierane między innymi nieślubne romanse i wspólne życie pod jednym dachem bez ślubu. Dlatego też wiele gwiazd zawierało związki małżeńskie z każdym oficjalnym partnerem.

  nates
 • Dorota Szelągowska opowiedziała o rozwodzie: Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności
 • Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Jedna z par rozwiodła się już po 55 godzinach

  Najkrótsze małżeństwa gwiazd. Jedna z par rozwiodła się już po 55 godzinach

  Nie da się ukryć, że światowy show-biznes rządzi się swoimi prawami i choć wśród gwiazd znajdziemy takie pary, które od lat są w szczęśliwym związku małżeńskim, to są również takie, które w rekordowo szybkim tempie się rozwiodły. Oto pary, których małżeństwo nie przetrwało nawet roku.

  kobieta.gazeta
 • Słynne rozwody 2011 roku

  Najpierw prasa żyła ich miłością. Potem spekulowała, że w związku pojawił się kryzys. Publiczne rozważania zostały w końcu oficjalnie potwierdzone przez głównych zainteresowanych i przypieczętowane rozwodem. Kto w związku z tym nie jest już w związku?

  ola długołęcka
Więcej o:

rozwody gwiazd