rozwój

 • Paulina Smaszcz: Powinnam zamieść wszystko pod dywan, zakląć się w kamień i nic nie mówić [WYWIAD]

  Paulina Smaszcz: Powinnam zamieść wszystko pod dywan, zakląć się w kamień i nic nie mówić [WYWIAD]

  - Jest bardzo duża grupa kobiet, w której jest dużo agresji, oczekiwania, że inne kobiety nadal będą milczeć, że kobieta nie ma prawa głosu, że wszystko - przemoc słowną, werbalną przemoc fizyczną, ekonomiczną - powinna zostawiać w czterech ścianach. Kobieta powinna mieć przyklejoną maskę pt. wszystko dobrze, wszystko wspaniale. I jak się takiej osobie powie, że jej mąż ma kochankę, a nawet kochanka, nadal będzie udawać, że wszystko jest ok - opowiada kobieta.gazeta.pl Paulina Smaszcz.

  Aga Kozak
 • Ambitna do przesady

  Ambitna do przesady

  Starasz się być we wszystkim najlepsza? Dążysz do perfekcjonizmu i chciałabyś aby nikt nie dorównał Ci w każdej sferze Twojego życia? Najprawdopodobniej jesteś zbyt ambitna. Uważaj to może stać się poważnym problemem. Odetchnij i zapamiętaj - świat się nie zawali jeśli odrobinę "odpuścisz" zarówno sobie jak i innym.

  Anna Karolina Koman
 • Zapisz się na kurs i wykorzystaj swój potencjał

  Zapisz się na kurs i wykorzystaj swój potencjał

  Nawet, jeśli świetnie Ci idzie - nie spoczywaj na laurach. Odpowiedni kurs lub szkolenie pozwoli ci rozwijać i doskonalić swoje umiejętności, nabyć nowe doświadczenie, poprawić standard w życiu zawodowym i prywatnym

  Agnieszka Sielańczyk
Więcej o:

rozwój