siła

 • Joanna Przetakiewicz pozuje topless, żeby nakłonić kobiety do wyzwolenia ze wstydu. "Za wstydem stoi lęk przed oceną innych"

  Joanna Przetakiewicz pozuje topless, żeby nakłonić kobiety do wyzwolenia ze wstydu. "Za wstydem stoi lęk przed oceną innych"

  Joanna Przetakiewicz, jako założycielka ruchu Era Nowych Kobiet, wspiera i inspiruje kobiety do przemiany osobistej i zawodowej. Stara się pomóc im m.in. w budowaniu poczucia własnej wartości i akceptacji, a media społecznościowe wykorzystuje jako narzędzie do działania. W swoim najnowszym wpisie podjęła tematykę kobiet wyzwolonych i opublikowała półnagie zdjęcie, za którym stoi ważne przesłanie.

  KK
 • Te cztery znaki zodiaku są naprawdę potężne. Sprawdź, czy należysz do osób, które mają wyjątkową moc
 • 7 cech, które posiada każda silna kobieta. Sprawdź, czy je masz
 • Najsilniejsze znaki zodiaku. Sprawdź, czy należysz do grona władczyń

  Najsilniejsze znaki zodiaku. Sprawdź, czy należysz do grona władczyń

  Znasz osoby, które charakteryzuje duża odporność na stres, wytrzymałość i siła psychiczna? Zastanawiasz się skąd w nich tyle wigoru i energii do działania? Może to być związane z ich znakiem zodiaku. Sprawdź, czy należysz do najsilniejszych znaków zodiaku.

  JN
 • "Skąd wziąć siłę, aby zmienić wreszcie swoje życie?" [LIST]
 • Lubicie silnych mężczyzn? Opowiem wam o jednym z nich

  Lubicie silnych mężczyzn? Opowiem wam o jednym z nich

  Oto Rafał Mikołajczyk. Szybko jeździ na handbike'u i ostro walczy o punkty, gdy gra w rugby. Jest w kadrze narodowej i trenuje, aby wziąć udział w paraolimpiadzie. Poza tym jest typowym facetem, który poproszony o popilnowanie torebki, kładzie ją na stoliku i odwraca się do niej plecami.

  Monika Muraviiova
 • Kobiety 2010 roku!

  Kobiety 2010 roku!

  Niezależne, silne, odważne i przebojowe - to do nich należał mijający rok.

  karlaka
 • Siła spokoju

  Siła spokoju

  Łatwo wpadasz w złość? Krzyczysz, tupiesz, nie panujesz nad sobą? STOP. Wybuchy złości zawsze obracają się przeciwko nam. Dlatego warto nauczyć się nad nimi panować.

  Agnieszka Sielańczyk
Więcej o:

siła