singielki

 • Czego pragną singielki?

  Czego pragną singielki?

  Życie w pojedynkę. Ekscytujące, wolne i niezależne. Robisz, co chcesz i jak chcesz. O zaletach i wadach stanu wolnego rozmawiamy z coachem relacji - Sylwią Bogucką.

  Dojrzewalnia
 • Wszędzie dzieci! Gdzie bywać, żeby ich unikać?

  Wszędzie dzieci! Gdzie bywać, żeby ich unikać?

  Dzieci zaczynają opanowywać świat dorosłych. Wszelkie próby wychowywania w miejscach publicznych rodziców rozbrykanych pociech kończą się groźną miną i obrazą majestatu. Jak lawirować, żeby nie znaleźć się w oku cyklonu?

  ola długołęcka
 • 15 lutego Dniem Singli!

  15 lutego Dniem Singli!

  Patronem zakochanych jest św. Walenty, samotnych - św. Faustyn. Dzień po walentynkach obchodzony jest Dzień Singli. Pomysł fetowania święta niesparowanych pochodzi z Włoch. Obchody 15 lutego nie zdobyły jeszcze popularności ani uznania. Podobno w ich dniu, singli powinno się obdarowywać kwiatami doniczkowymi.

  ola długołęcka
 • Zrób remanent swojego życia

  Zrób remanent swojego życia

  Życie to nie gra komputerowa, w której masz wiele szans na poprowadzenie swojego bohatera. Czy jesteś zadowolona ze swojej egzystencji? A może marzysz o zmianie, tylko zamiast wprowadzić modyfikacje, ciągle narzekasz i marudzisz? Czas na remanent!

  ola długołęcka
 • Piękne, bogate i wolne

  Atrakcyjna, zadbana, ale bez męża i dzieci. Po 30-tce, ze świetnie rozwijającą się karierą. Czasami z chłopakiem, ale częściej bez. To kobieta SAS. Single. Attractive. Successful .

  Jolbi
Więcej o:

singielki