ślub w plenerze

 • Ślub na Zanzibarze: marzenie nie do spełnienia? Cena zaskakuje

  Ślub na Zanzibarze: marzenie nie do spełnienia? Cena zaskakuje

  Ślub na Zanzibarze może być spełnieniem marzeń o ślubie w egzotycznym miejscu. Ceremonia, której towarzyszy gorący piasek pod stopami, szum oceanu i wszechobecny spokój, wielu kojarzy się z czymś nieosiągalnym. Tymczasem rajska plaża Zanzibaru okazuje się idealnym miejscem na złożenie przysięgi małżeńskiej.

  Katarzyna Kaleta
 • Ślub w plenerze - cywilny, kościelny. Jak go zorganizować i ile to kosztuje?
 • Ślub za granicą? 'Może wyjść taniej niż przy typowej polskiej uroczystości z weselem'

  Ślub za granicą? "Może wyjść taniej niż przy typowej polskiej uroczystości z weselem"

  Polacy coraz częściej decydują się na zawarcie związku małżeńskiego poza granicami kraju. Wbrew pozorom nie jest to ani trudne, ani też zbyt czasochłonne. Jak wygląda organizacja takiego ślubu za granicą od strony formalnej? Sprawdziliśmy. Udało nam się również porozmawiać z kilkoma osobami, które podzieliły się własnymi doświadczeniami związanymi z organizacją ślubu za granicą.

  Anna Górska
 • Ślub w martensach i bez księdza. Dlaczego wolimy ślub cywilny?

  Ślub w martensach i bez księdza. Dlaczego wolimy ślub cywilny?

  Jak wynika z badań CBOS w ostatnich latach coraz więcej par decyduje się wyłącznie na ślub cywilny. Wejście w życie ustawy ?Prawo o aktach stanu cywilnego? wywołało jeszcze większe zainteresowanie tym tematem. Dzięki nowym rozporządzeniom taką uroczystość możemy zorganizować choćby w ruinach zamku w Kazimierzu Dolnym czy... na szczycie góry.

  PMS
Więcej o:

ślub w plenerze