szkoła liderek

 • Czego potrzebują kobiety, a co mają mężczyźni, którzy z sukcesem prowadzą biznes?
 • Zrodzone z pasji - autorskie projekty Adeptek Szkoły Liderek

  18 kwietnia 2012 obyła się konferencja prasowa "Pięć po dwunastej. Założyłam firmę i co dalej?" a 21 maja 2012 konferencja edukacyjna "Żyj z pasją". Pasji i pasjonatek podczas tych wydarzeń nie brakowało.

  Zuzanna Krynicka
 • Realizuj pomysły bez budżetu

  Większość z nas uważa, że pieniądze są główną przeszkodą na drodze do realizacji marzeń i pomysłów - i zarazem główną wymówką, by odkładać działania w czasie do momentu, kiedy wreszcie zgromadzimy odpowiedni budżet. Chcemy obalić ten mit!

  Małgorzata Sawicka
 • Sukces pierwszego projektu Adeptek Szkoły Liderek!

  W piątek 13 kwietnia 2012, w Galerii Bemowo odbył się pierwszy z trzech społecznych projektów organizowanych w ramach I edycji Szkoły Liderek, praktycznego studium przedsiębiorczości dla kobiet: happening ?Wieczór Zdrowej Egoistki?.

  Zuzanna Krynicka
 • Eksperci wiedzą jak dzielić się wiedzą

  Eksperci wiedzą jak dzielić się wiedzą

  Pracując w dużej instytucji ma się dostęp do wiedzy, która wraz ze zbieranym przez lata doświadczeniem stanowi potężny kapitał. Tę wiedzą warto się dzielić!

  Małgorzata Sawicka
 • Zauważ, sprawdź, zmień

  Zauważ, sprawdź, zmień

  Co najbardziej wpływa na rezultaty, które osiągamy w życiu? To czy jesteśmy siebie pewne. A co najbardziej wpływa na pewność siebie? Nasze myśli! To, co o sobie myślisz, przekłada się w sposób bezpośredni na to, jak działasz a tym samym na to, co w życiu osiągasz. Innymi słowy treść myśli decyduje o jakości Twojego życia.

  Patrycja Załug
 • Musi się udać!

  Musi się udać!

  W ten rześki poranek, 11 lutego, humory dopisywały od rana, jak zawsze podczas naszych zjazdów. Obowiązkowa kawa przed warsztatami to tylko pretekst do rozmów o tym, co się u nas zadziało, co się zmieniło, a jest się czym chwalić. Niektóre z nas otworzyły własne firmy. Kolejne liderki, zachęcone przykładem koleżanek, także planują własne inicjatywy. W naszej Szkole Liderek dostajemy tyle wsparcia i inspiracji, że po prostu musi się udać!

  Emilia Rutkowska
 • Mówisz, nie otwierając ust

  Mówisz, nie otwierając ust

  Czy white tie to zawsze biały krawat i do czego pasuje? Ile mamy czasu, by odpowiedzieć na prośbę repondez s'il vous pla^t? Dlaczego Arabowie nie lubią oglądania podeszw i zakładania nogi na nogę, a Hindusi skórzanych zegarków? Jak przygotować stylową wizytówkę i równie stylowo ją wręczyć, szczególnie gdy naprzeciw nas stoi Japończyk?

  Joanna Kuzincow
 • 3 zasady budowania dobrej marki

  3 zasady budowania dobrej marki

  Klienci, a jesteśmy nimi wszyscy, coraz większą uwagę przywiązują do marki. Budując ją warto wziąć pod uwagę trzy elementy: co chcemy, żeby o niej myśleli, jak chcemy, żeby ją widzieli i co chcemy, żeby o niej mówili. Innymi słowy zadbać o jej wyrazistą tożsamość, wizerunek i społeczną odpowiedzialność.

  Dorota Zielińska
 • Kobieta sukcesu

  Na pytanie czy czuję się kobietą sukcesu? Odpowiada: Zdecydowane tak, jest dumna, że udało jej się zrealizować coś zgodnego z jej wartościami, że osiągnęła równowagę miedzy pracą a życiem osobistym. Kiedy wypada z tej równowagi zaczyna czuć się źle, ale długo musiała się tego uczyć żeby nie być w ciągłym biegu, teraz ma poczucie że świadomie złapała balans, potrafi powiedzieć "dość" Małgorzata Sawicka, od 2006 roku praktykuje skuteczne działanie, realizując swój autorski projekt - Akademia Kobiet Sukcesu, wcielając w życie ideę społeczności kobiet wspierających się nawzajem w rozwoju osobistym i osiąganiu życiowego sukcesu.

  Elżbieta Lange
 • Wnosić coś dobrego do życia innych

  Wnosić coś dobrego do życia innych

  Spotkałyśmy się w jesienny wieczór w kolorowej kawiarni w Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Przy szumie ekspresu do kawy Ewa opowiadała o pracy zespołowej, rozpoznawaniu potrzeb, sile kontaktu, rozmowy i o owocach.

  Justyna Lewandowska
 • Kreatywność czyli jak odkrywać nowe lądy

  Kreatywność czyli jak odkrywać nowe lądy

  Lata edukacji zrobiły swoje - jesteśmy wytrenowane w szybkiej analizie, ocenie i szybkim kojarzeniu faktów. Nasza lewa półkula mózgu opanowała do perfekcji błyskawiczne poruszanie się po wypracowanych ścieżkach. Efekt?

  Ewa Pietruszczak
 • Madam Secretary

  Żadna kobieta przed nią nie zajmowała tak wysokiego stanowiska w administracji waszyngtońskiej. Przez osiem lat, podczas dwóch kadencji prezydenckich Billa Clintona.

  Joanna Kuzincow
 • Znając siebie, kierować innymi

  Znając siebie, kierować innymi

  LiderKa musi zacząć od dobrego poznania siebie, swojego preferowanego stylu funkcjonowania i zrozumieć, jak to wpływa na jej styl przywódczy. Każda z nas ma preferencje w stosunku do jednego ze stylów, a pozostałych musi się nauczyć. Dlatego kluczową sprawą staje się dogłębne poznanie swojego typu osobowości, identyfikacja mocnych stron i obszarów do rozwoju oraz opracowanie na tej podstawie swojego indywidualnego planu rozwoju w roli LiderKi.

  Anna Ressel
 • Liderzy w Globalnej Wiosce

  Globalizacja i nowe technologie na zawsze odmieniły losy świata, a co za tym idzie, stworzyły nową jakość we współczesnym biznesie i w procesie zarządzania. Dzisiejsi liderzy muszą nie tylko mieć wiedzę, doświadczenie, ale przede wszystkim być inteligentni emocjonalnie.

  Monika Nowak-Talevi
 • Jak wykorzystać potencjał swojej osobowości do rozwoju kariery?
 • Postawa przedsiębiorcza - jak ją rozpoznać i rozwijać?

  Postawa przedsiębiorcza - jak ją rozpoznać i rozwijać?

  Praca na własny rachunek jest dobrym sposobem wyjścia z sytuacji braku szans i perspektyw na awans, na przezwyciężanie nierównego traktowania kobiet na rynku pracy, w tym przede wszystkim w zakresie dostępu do pracy i stanowisk kierowniczych.

  Ewa Lisowska
 • Nie czytanie, lecz działanie

  Jak pisała Iwona Opiełka-Majewska, ?Sukces to działanie na najwyższym poziomie swoich możliwości w kierunku realizacji własnych, w pełni uświadomionych pragnień?. Zatem - jeśli chcesz odnieść sukces - musisz poznać lepiej swoje pragnienia, wytyczyć cel i zacząć działać!

  Gosia Sawicka
 • Inauguracja Szkoły Liderek

  Już dziś, 19 października odbędzie się w Warszawie uroczysta inauguracja Szkoły Liderek - interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet i zarazem nowej, absolutnie unikalnej inicjatywy Instytut Przemiany oraz Akademii Kobiet Sukcesu.

  kk, materiały organizatora
 • Moda na coaching

  Moda na coaching

  Mamy do czynienia z prawdziwym boomem. Narastającą falą. Bez względu na to jak opiszemy to zjawisko, od kilku lat obserwujemy znaczący wzrost popularności coachingu. Półki w księgarniach dosłownie uginają się pod stosem książek poświęconych temu zagadnieniu. Porusza się je w czasopismach, gazetach i programach telewizyjnych.

  Elżbieta Lange
Więcej o:

szkoła liderek

 • NoaCowork - nowoczesne miejsce z duszą

  , kiedy NoaCowork nie pracuje, w tej przestrzeni uczą się dziewczyny ze Szkoły Liderek. To ważne dla mnie, bo jestem osobą, która czuje potrzebę wspierania przedsiębiorczości innych. Cieszę się, że właśnie tu zdobywacie wiedzę i doświadczenie potrzebne do rozwijania własnych biznesów. W ostatnim czasie

 • Twoje zdanie się liczy!

  projektów: Sukces na Start oraz Szkoła Liderek. Pasjonatka rozwoju samoświadomości. Uwielbia inspirować ludzi do realizacji marzeń i odkrywania pełni swojego potencjału. Wierzy w zdolność każdego człowieka do wewnętrznej przemiany, która sprawia, że stajemy się najlepszą wersją