Nasze testerki o produktach Colgate [WYNIKI TESTU]

Prezentujemy wyniki testu produktów Colgate Sensitive Pro-Relief. Poznajcie zdanie 97. testerek!

W konkursie "Test konsumencki Colgate" jury wyłoniło 100 zwyciężczyń, które otrzymały do testów trzy produkty Colgate Sensitive Pro-Relief. W skład zestawu wchodziły: pasta, szczoteczka oraz płukanka. Czy zdały egzamin i czy rzeczywiście okazały się przynosić ulgę w nadwrażliwości zębów? Komentarze i oceny testujących kosmetyki kobiet były zdecydowanie pozytywne!

100% osób biorąca w teście była zadowolona z zawartości paczki (do tego stopnia, ze np. w polu "Dlaczego NIE jesteś zadowolona" 12 osób pisało pozytywne uzasadnienia np.: "Zgłaszając się do testu konsumenckiego myślałam, że prześlą Państwo do testowania jedynie "próbki" produktów.. natomiast otrzymując pastę do zębów 75 ml i płyn do płukania 400 ml zostałam mile zaskoczona."

 

 

Taka miłość...się zdarza

Jedna z testujących kosmetyki kobiet tak napisała o sprawdzanej serii: "Z produktami Colgate Sensitive Pro-Relief nie miałam wcześniej do czynienia. Podsumowując mogę stwierdzić: "taka miłość się...zdarza!". To świetne produkty, idealnie dopasowujące się do potrzeb osób z nadwrażliwością zębów. Niczym Ewa z biblijnej przypowieści mam słabość do jabłek;)jednak ich konsumowanie przyprawia mnie niemal każdorazowo o ból zębów. Dzięki produktom SensitivePro-Relief mogę beztrosko cieszyć się zarówno smakiem soczystych cytrusów jak i ukochanych jabłek. Pasta przynosi natychmiastowe ukojenie, a ja czuje się spokojnie i bezpiecznie, dokładnie tak jakbym była otoczona indywidualna opieką stomatologa i farmaceuty jednocześnie. Komfort nie do przecenienia. Moje ukłony Colgate;) Na dodatkowe uznanie zasługuje płyn, który w moim odczuciu uzupełnia działanie pasty. Jednak zaskoczeniem i wielkim odkryciem była dla mnie super miękka, oszałamiająco delikatna i zarazem perfekcyjnie precyzyjna w oczyszczaniu jamy ustnej szczoteczka. Jeszcze raz wielkie brawa dla Państwa!"

 

 

Prawie 63% ankietowanych uznało markę Colgate za bardzo dobrą, a 36,1% za znakomitą

 

 

Linia past Colgate Sensitive Pro-Relief to nowa generacja past do zębów, o innowacyjnym działaniu, która zapewnia natychmiastową i długotrwałą ulgę w nadwrażliwości. W przeciwieństwie do innych past do zębów wrażliwych, które jedynie uśmierzają ból, Colgate Sensitive Pro-Relief z technologią Pro-ArginTM blokuje kanaliki, które prowadzą do zakończeń nerwowych, trwale łagodząc ból. Pasta działa natychmiast po nałożeniu na powierzchnię nadrażliwą zęba opuszkami palców i delikatnym wmasowaniu przez 1 minutę. Przy regularnym stosowaniu, buduje długotrwałą barierę ochronną, która działa jak uszczelka przeciw nadwrażliwości. Jak pasta została oceniona przez testujących?

 

 

"Działanie pasty oceniam bardzo dobrze, już po kilku dniach stosowania moje zęby przestały reagować bólem na zimne i gorące potrawy. Smak pasty delikatny, według mnie idealny, nie jest zbyt miętowy co jest plusem, gdyż przy nadwrażliwości czasami zbyt intensywny smak mięty może drażnić zęby. Wygodne, eleganckie opakowanie."

"Pastę będę polecać wszystkim osobom z problemem nadwrażliwości zębów, gdyż uważam że z ogólnie dostępnych, które można kupić w każdej drogerii czy hipermarkecie są najskuteczniejsze."

Płyn do higieny jamy ustnej - 84,5% testujących zaobserwowało odświeżenie oddechu na dłużej, prawie 64% uznało, że płyn ma przyjemny smak, a 53,6% uznało, że płyn zmniejsza uczucie bólu spowodowane nadwrażliwością zębów.

"Zaskakująca gęstość płynu do płukania ust - zdecydowanie wyróżnia się na tle innych płynów. Pierwsze płukanie było zabawne, kolejne to kwestia przyzwyczajenia. Wrażenie pozytywne."

"Płyn do płukania jest świetny! Bez zawartości alkoholu, jak to inne płyny mają u siebie w zawartości, nie pali mnie w buzi, co dotychczas przy używaniu płynów różnych marek miało miejsce, oraz niesamowicie odświeża oddech na długi czas".

 

 

Colgate 360° Sensitive Pro-Relief to szczoteczka do zębów o ultra-miękkich włóknach, zapewniająca delikatne czyszczenie wrażliwych zębów i dziąseł. Ponad 87% ankietowanych uznało, że szczoteczka jest delikatna i idealna do wrażliwych dziąseł, prawie 63% badanych uznało, że dokładnie oczyszcza. Jedna z opinii na temat szczoteczki: "Szczoteczka jest rewelacyjna. Nigdy jeszcze nie miałam lepszej od tej. Jest zgrabna, delikatnie czyści zęby, dociera do wszystkich zakamarków i dodatkowo masuje od środka policzki jaki i język."

 

62,9% badanych poleciłoby produkty swoim znajomym. Jedna z testujących napisała tak: "Jestem zachwycona, że mam przyjemność stosowania tych wspaniałych produktów, teraz przy wizycie w aptece, czy drogerii, wiem po co sięgnę. Colgate Sensitive i ja nawiązaliśmy długoletnią przyjaźń. POLECAM KAŻDEMU!"

 

 

Podsumowanie

 

 

Nawet 57% dorosłych może doświadczyć bólu nadwrażliwych zębów podczas swojego życia. Ból nadwrażliwych zębów może się pojawić podczas jedzenia lub picia gorących, zimnych, słodkich kwaśnych potraw lub napojów, lub podczas szczotkowania zębów. Ból może być krótkotrwały, gwałtowny i niespodziewany. Jednym ze sposobów radzenia sobie z nadwrażliwością jest odpowiednia pielęgnacja jamy ustnej.

"Zestaw Colgate Sensitive Pro-Relief to ulga dla moich wrażliwych zębów. Szczoteczka jest prawdziwym objawieniem! Do tej pory używałam oczywiście szczoteczek miękkich, ale żadna nie było porównywalna do tej którą dostałam do przetestowania. Koniec z bólem zębów podczas szczotkowania, koniec z krwawieniem dziąseł. Sama pasta ma bardzo przyjemny smak (jest odświeżająca, miętowa, ale też nie za ostra), a dodatkowo świetnie się pieni. Testując apteczne pasty często spotykałam się z tym, że brakowało im właśnie tego pienienia się, przez co miałam poczucie, że zęby nie są dobrze oczyszczone. Przed wystawieniem swojej opinii używałam Colgate Sensitive Pro-Relief przez 10 dni dwa razy dziennie podczas mycia zębów, plus dodatkowo, zgodnie z zaleceniem na ulotce, kilka razy wmasowałam pastę w bolącego zęba, kiedy wystąpił ból po zjedzeniu czegoś słodkiego. I rzeczywiście, takie wmasowanie przyniosło natychmiastowe ukojenie! Zauważyłam też u siebie zmniejszenie wrażliwości zębów. 10 dni to dość krótki okres czasu, ale w moim przypadku są już efekty stosowania pasty Colgate Sensitive Pro-Relief. Zupełnie pozbyłam się problemu z bólem przy spożywaniu gorących napoi, w zetknięciu z zimnymi napojami również nie czuję już bólu, mogę zajadać się lodami (co jest moją wielką słabością). Jedynie przy okazji jedzenia słodyczy, okazjonalnie odczuwam jeszcze tę swoją nadwrażliwość, ale mam nadzieję, że pozbędę się również tej niedogodnością w miarę stosowania zestawu Colgate. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem w 100 % zadowolona z testowanych produktów i z pewnością będę kupować ich kolejne opakowania. Jak to mówią: zwycięskiego składu się nie zmienia ;)"

Znakomita większość testerek uznała, że produkty Colgate Pro-Relief przynoszą ulgę i wywiązują się z obietnicy uśmierzenia bólu związanego z nadwrażliwością. 100% kobiet zadowolonych z zawartości paczki z kosmetykami do testów to oszałamiający wynik!