Nasze testerki o żelach pod prysznic APART NATURAL [WYNIKI TESTU]

Nasze testerki wypróbowały linię żeli pod prysznic APART NATURAL i oceniły je pod względem swoich preferencji. W badaniu, zdecydowana większość testerek przyznała, że produkty z tej linii odpowiadają zróżnicowanym potrzebom skóry. Poznajcie opinię testerek.

Zaletą żeli pod prysznic Apart Natural, którą testerki doceniły najbardziej jest właściwości nawilżające skórę. Tę zmianę, na skutek codziennego używania żelu, zauważyła zdecydowana większość testerek.

  

Na skutek nawilżających właściwości, testerki pozbyły się problemu uczucia napiętej skóry, pojawiającego się każdorazowo po kąpieli lub porannym prysznicu. Tę właściwość, jako największą zaletę kosmetyku, wskazało aż 49% badanych. Testerki doceniły również przyjemny zapach żeli pod prysznic Apart Natural.

  

Potwierdzeniem powyższego diagramu jest dokładniejsza ocena zapachu kosmetyków. Jedynie 6% testerek zawahała się przy pytaniu o przyjemny zapach kosmetyków, ostatecznie odpowiadając twierdząco. Mimo, iż łatwość spłukiwania, nie okazała się być największą zaletą testowanych żeli do mycia ciała, to samą konsystencję żelu pozytywnie oceniły wszystkie testerki.

  

Stosowanie żeli pod prysznic Apart Natural zniwelowały problemy, związane ze skórą wrażliwą i alergiczną ponad połowy testerek.

  

Z badania wynika, że poprzednio używane przez nasze testerki żele do mycia ciała, satysfakcjonowały podobnym poziomem zadowolenia z użytkowania. Jednak 29% testerek uznało, że żele pod prysznic Apart Natural są zdecydowanie lepsze, niż poprzednio używane kosmetyki.

  

Grupa, składająca się z jedynie 4% testerek, nie jest pewna, czy kupiłaby żel pod prysznic z linii Apart Natural. Pozostałe 96% badanych odpowiedziało twierdząco, w tym ponad połowa testerek jest pewna nowych kosmetyków.

  

Po przeprowadzonych testach, żele pod prysznic Apart Natural z pewnością zbiorą dobre opinie wśród koleżanek i przyjaciółek naszych testerek.

  

55% testerek przyznało, że zdecydowanie poleci przetestowane kosmetyki swoim znajomym, a jedynie 2% wahało się przy odpowiedzi na to pytanie.