Wyniki testu konsumenckiego Eveline [OPINIE NASZYCH TESTEREK]

Prezentujemy wyniki testu konsumenckiego, w którym nasze testerki oceniły kosmetyki Eveline do higieny intymnej. Podczas testowania, kobiety oceniały m.in. ich zapach, konsystencję oraz działanie. Porównywały je także z konkurencyjnymi produktami. Zobaczcie szczegółowe opinie naszych testerek, dzięki którym dowiecie się więcej o kosmetykach Eveline.

W pierwszym pytaniu, nasze testerki musiały zdecydować, czy sięgnęłyby po produkty Eveline ponownie. 99% spośród nich, było na tyle zadowolonych z efektów działania produktów, że z chęcią zakupiłoby je w przyszłości.

evelineeveline Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Dzięki zastosowaniu serii Eveline Cosmetics do higieny intymnej, ponad 70% kobiet stwierdziło, że występujące kiedyś podrażnienia nie są już tak dokuczliwe jak kiedyś. Testerki dzięki nim czuły się bardziej komfortowo.

diagramdiagram Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Następnie testerki oceniły poszczególne cechy produktu. Wyraziły swoją opinie odnośnie konsystencji i zapachu żeli Eveline. 71% stwierdziło, że konsystencja jest idealna, a 27% - że jest odpowiednia. Zapach budził podobne wrażenia, 36% stwierdziło, że jest on odpowiedni, natomiast idealnie spełnia oczekiwania 54% kobiet.

 diagram eveline diagram eveline Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Kolejne pytanie miało rozstrzygnąć, czy kosmetyki Eveline zapewniają komfort. 63% spośród naszych testerek stwierdziło, że produkty całkowicie spełniają ich oczekiwania. Dla 36% kosmetyki zapewniały właściwy komfort. Co ciekawe, nie było głosów na "nie".

diagram 6diagram 6 Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Podczas stosowania każdego kosmetyku najważniejszy jest efekt ich działania. Analizując odpowiedzi naszych testerek widzimy, że rezultaty ich stosowania były bardzo zadowalające - aż 92% kobiet zauważyło, zgodnie z obietnicami producenta na opakowaniu - poprawę i pozytywne działanie produktu na ich ciało.

eveline cosmeticseveline cosmetics Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Jak kosmetyki Eveline do higieny intymnej wypadają w porównaniu z innymi tego typu na rynku? Okazuje się, że bardzo dobrze! Aż 55% respondentek stwierdziło, że produkty Eveline są najlepsze, a 31% uznało, że są trochę lepsze od pozostałych. 14% testerek, było zdania, że dają porównywalny efekt.

EvelineEveline Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Aby stwierdzić jakie były przyczyny tak pozytywnej oceny kosmetyków Eveline, testerkom zadano pytanie - "za co cenią konkretne produkty Eveline". Dla 66% najważniejsze było bezpieczeństwo i gwarancja jakości. Dzięki Eveline były pewne, że prawidłowo dbają o higienę intymną. 25% doceniło wygodę w użyciu, natomiast 9% kobiet, stwierdziło, że produkty są bardzo wydajne.

diagramdiagram Fot. Materiały partnera Fot. Materiały partnera

Zazwyczaj, gdy kupujemy nowy produkt, najbardziej ufamy najlepszej przyjaciółce. Dlatego też, nasze testerki musiały stwierdzić, czy poleciłyby kosmetyki Eveline przyjaciołom i znajomym. W sumie, aż 99% kobiet uznało produkt za godny polecenia najlepszej przyjaciółce.